Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti látjátok a "szépséghi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti látjátok a "szépséghibákat" a barátnőtökön?

Figyelt kérdés
Sokáig azt mondta a barátom, hogy így vagyok jó, ahogy vagyok, stb. meg hogy pont az ennyire kicsi melleket szereti mint amilyenek az enyéim. Aztán nagy faggatózásból az lett, hogy úgy átlagban mindig a nagy mellekért volt oda. Na mindegy, ezzel csak azt akartam, hogy ugye ti sem tartjátok tökéletesnek a barátbőtöket? Van szebb, csinosabb, de ti így fogadjátok el őket? vagy hogy van ez nálatok?
2013. aug. 18. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy a falra másznék egy ilyen csajtól. Ha nem tetszene, akkor nem lennék vele. Kész. Vége. Ennyi.
2013. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor van valakim, akkor látom a hibáit, és az idegesítő dolgait, de azokkal együtt elfogadom, és szeretem.

Mert azt el kell fogadni, hogy hibátlan ember nincs, és amig én nem vagyok az, tőle se várhatom el, hogy az legyen.

2013. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a #2-es válaszolóval.
2013. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg van, hogy pont azt szeretem a barátnőmben, hogy nem olyan mintaszerűen tökéletes. Nekem ez is tetszik benne. :)
2013. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viktor123456 ***** válasza:

Észrevesszük, de nem ezen múlik.


A később előkerülő lelki defektusok azok amik futásra késztetnek. :-)

2013. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!