Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy akkor is szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy akkor is szükséges volt a szakítás, ha úgy érzem rögtön utána, hogy nagyon nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az emlékek meg a rossz hangulat miatt van? Ez az első szakításom (közösen beszéltük meg) és máris úgy érzem, hogy nagyon rosszul tettük. Csak azért, mert rám törtek az emlékek?
2012. szept. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás az egy folyamat. Nyilván van oka, előzménye, hogy szakítottatok, ezt kell észben tartanod. Bármi is volt az ok, valószínűleg valami olyan volt, amit nem tudtatok megoldani/áthidalni a kapcsolatban, tehát ha vele maradsz, akkor még mindig ugyanazok a problémák lennének.

Normális, hogy szomorú vagy és hiányzik, de ezt nem szabad összekeverned azzal, hogy a szakítást bántad meg. Egykapcsolatot meg kell gyászolni, és egyébként azt mondják, hogy amíg az emebr túl lesz a kapcsolatán az körülbelül feleannyi idő, amíg a kapcsolat tartott. Persze ez nem mindenkire igaz, de egyébként meglepően sok emberre igen (nekem is mondták, amikor pont egy szakítás után voltam, és kb bejött). Szóval nem baj, ha meggyászolod a kapcsolatot, ha hiányzik, szomorú vagy miatta, de tartsd észben azt is, hogy azért lett vége, mert más nem volt jó és megvolt az oka, hogy vége lett. Nem kell elfelejtened a másikat és ugyanúgy gondolhatsz rá szeretettel attól még!

2012. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk pont most hasonló a szitu, szakitottunk, de sztem ö is úgy érzi, meg én is,hogy nem kellett volna. Igaz, mi szeretjük egymást nagyon, tölünk kivülálló okok miatt döntöttünk igy. De úgy érzem lesz folytatás...

Sztem adj idöt magadnak, majd az idö eldönti,h jobb e egymás nélkül. És mi volt az ok amúgy?

2012. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!