Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem lehet elhinni, hogy valakinek azért lett romokban az élete, mert a lányok csúnyának tartották és amiett semmi önbizalma nem volt az élethez és antiszociális, magányos fiú lett?

Figyelt kérdés
Míg egy helyes fiút körbe veszik a zsebbnél szebb lányok, addig az én fajtámat még a kevésbé vonzó lányok is kerülik. Minden a külsőről szól a mai világban, mégis úgy tesznek sokan, mintha nem így lenne. Nem értem minek ez az önámítás.
2013. aug. 18. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én hiszek neked!
2013. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Mindenen lehet változtatni az életben, ha van kitartásod hozzá.


Ajánlom, hogy te is próbáld meg, akár segítséggel is, de attól tartok, hogy nem feltétlenül itt fogod kapni a legszakszerűbb támogatást.


Én is csak annyit tudok mondani, hogy hajrá!

2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

mi a francért foglalkozol a lányokkal akkor?

ők szarnak rád te is szarj rájuk

egy nő sem ér annyit hogy miatt legyél szomorú

mit kel ezen ennyit siránkozni

2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
az életed te irányítod,ha romokban van az csakis miattad van.
2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem mondták hogy ronda vagyok XD

Persze azért tapasztalom hogy hogy nézek ki /szarul/..

Amúgy meg legyél férfi..szard le őket

2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, elvégre nagyon sok hülye ember van. Bp TV is milyen sokáig volt:D. Ha szerinted a külsőd az oka annak, hogy sikertelen vagy az életben, Te dolgod. Az, hogy a nőknél ki sikeres, ki nem, azt messze nem a külső dönti el. Ezt nem tudom, miért nem képesek az emberek befogadni.

Pláne nem értem, miért nem lesz valaki antiszociális. Miért külső forrásokból várod a megerősítést?

2013. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek be kell látnia, hogy a külső az ami először is megfogja az ellenkező nemet.
2013. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Fejezzétek már be ezeket a rohadt rinyálásokat, már tényleg nagyon unalmas.

Szarj le mindent, és éld az életed, ahogy tudod, basszus!

2013. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

én is próbálkoztam nálluk egy darabig de rájöttem felesleges

azóta rájöttem sokkal fontosabb dolgok is vannak

nem is hiányzi egy nő sem az életemből

2013. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Fura amikor ismerkednék lányokkal mindig a külsőm alapján döntik el, hogy akarnak-e tőlem valamit. MIndig képet akarnak, mindig azzal jönnek, hogy ronda vagyok vagy csak úgy szó nélkül tiltanak, törölnek. Nehogy már azt akard nekem bemesélni, hogy a lányok nem a külsőre mennek! Pénzem sincs, szóval azzal sem tudom vonzani őket az is igaz. Tinikről van szó amúgy, mert ők illenek hozzám korban.
2013. aug. 18. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!