Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy baja esik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy baja esik. Mit tegyek, hogy elmúljon az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel régóta vonzódunk egymáshoz, pár éve bevallotta, hogy szeret. Én akkor elutasítottam, mert hogy nehogy emiatt a barátság is megszűnjön. Nagy hiba volt. A Sors végül úgy hozta, hogy mindketten más ember mellett kötöttünk ki. Én szakítottam a barátommal, ő még a lánnyal van, és én nem akarom elmondani, hogy szeretem, mert nem tudhatom, hogy ő érez-e még irántam valamit, másrészt senki kapcsolatába nem rondítanék bele. Viszont. Jóval ritkábban beszélünk, mint régen, és mostanában folyamatosan azon agyalok, hogy ha valamelyikőnkkel történne valami, soha nem derülne ki, mit érzett a másik. Tulajdonképpen nem érdekel velem mi lesz, csak neki ne essen baja. Mostanában rettegek ettől. Belehalnék. Inkább legyen mással, de épségben. Mivel ritkábban beszélünk, nem tudom, mostanában merre jár, és mindig hatalmába kerít ez a szörnyű érzés, mivel nem tudom, mi van vele. Mi tegyek, hogy ne ezen járjon az eszem?
2013. aug. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most nem attól félsz valójában, hogy jól van-e, hanem össze szeretnél jönni vele! Te szakítottál a barátoddal és rájöttél arra, hogy akkor mit- vagyis Kit szalasztottál el. Azt javaslom, hogy hagyd békén hiszen neki van barátnője. Ne rontsd el a kapcsolatukat, az is lehet, hogy te sem tudnál többet nyújtani neki.
2013. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*Mi tegyek, hogy ne ezen járjon az eszem?


Ne hazudj és ne mutasd másnak magad mint aki vagy.

2013. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te ugyan az vagy, aki mikor túlsúlyos és szegény volt a srác akkor kinevette? most meg hogy elkezdett fogyni és rájött mekkora marha volt, most kéne?


Remélem, hogy úgy ki vág, hogy a lábad nem éri a földet.

2013. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a jókívánságokat. Fogalmam sincs, ki hogy vágott át mást, de én először írok ki ilyen kérdést. Tényleg azért nem jöttem vele össze, mert féltettem a barátságunkat. így viszont még az sem maradt meg igazán, így teljesen sz.rul sült el az egész. És megmondtam, eszem ágában nincs belekeverni a kapcsolatába, de tényleg belehalnék, ha történne vele valami!
2013. aug. 19. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Kellemetlen a helyzet, nem vitás, egy dolgot tehetsz, ha tényleg nem akarsz belerondítani a kapcslatába: megbízol benne. Bízol benne, hogy nem fog hülyeséget csinálni és hogy nem lesz baja, nem történik vele semmi rossz... sajnos mást nem nagyon tehetsz. Meg kell értened, hogy ha aggódsz, azzal csak a te életed teszed tönkre, az övét pedig se biztonságosabbá, se jobbá nem teszed.

Remélem tudtam segíteni valamennyit, kívánom jobban érezd magad, az első néhány idióta válaszadóval meg ne törődj, megint előbb beszélnek mint gondolkoznak.

2013. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, köszönöm, köszönöm. Ez eddig a legjobb válasz, amit kaptam. Igazad van, meg kell benne bíznom, ez a nézőpont a legjobb, amit követhetek.
2013. aug. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!