Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

van egy lány egy éve ismerem és mondhatni hogy nagyon megszerettem csak sajnos mint az szokott lenni ez csak egyoldalú, ő sajnos nem szeret és kész nem hitegetem itt magam azzal hogy lehet meg ez az...

el hívtam már egy pár randira nem jött sose, akármikor találkozunk mindig megkérdezem kérsz valamit, enni inni szólj bármit kérsz. valamelyik nap együtt voltunk egy szórakozó helyen és mintha ott se lettem volna úgy ment el mellettem szinte rám se nézett ajtónál vállunk össze is ért de semmi..

sose ír rám mindig én irok.

még elfogom hívni egy ilyen utolsó randira aztán annyi ott megbeszélek vele mindent, de már most kérnék tanácsokat ilyen esetbe mit ajánlotok? mit csináljak? annyira szar az egész..


2013. aug. 19. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy pátlói, a srác szart a fejemre. én sem hittm el h nincs esélyem,mert nagyon rossz ezt hallani!de ez így van. ha gondolod szerintem kérdezd azért meg utoljára...
2013. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elszúrtad, és megunta, hogy interneten szórakozol vele és örökké próbálod tesztelni hűségileg és mindig másnak adod ki magad.
2013. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd észre, hogy nem vesz észre ... miért kínzod magad? lépj tovább, láthatod, hogy nem kellesz neki
2013. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

eddig egyszer jött el egy kis "randira" barátnőstül...

de meg fogom kérdezni mégegyszer.

de annyira

2013. aug. 19. 09:30
 5/5 A kérdező kommentje:
fáj**
2013. aug. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!