Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat olvasgattam és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat olvasgattam és sok panasz van a szex hiányára . Az jutott eszembe?

Figyelt kérdés
Szóval mikor nem megy a szex és például a férfi nem kívánja a nőt , akkor nem lenne megoldás hogy a nő magához nyúl a párja előtt . Úgy vettem észre ,hogy ez izgatja a férfiakat ,mikor a nő magát kényeztetei . Na szóval az a lényeg ,hogy ha nem megy ,akkor a nő rákezd arra ,hogy magával foglalkozzon , akkor az nem fogja végül a férfit megőrjíteni ,nem fogja ettől megkívánni . Szóval nincs rajta nyomás , simán csak ráizgul a látványra . Badarságokat beszélek lehet .

2013. aug. 19. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
...Most... mi van?
2013. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Körülmény függő. Mert bizony a stressz vagy a nagy nyomás még olykor a csődöröknek is betesz, főleg ha felelősség teljesek.


Nem biztos, hogy ez orvosolja a problémát, de egy próbát megér.


Mindenesetre vannak olyan férfiak is akik ezért kimondottan megsértődnek, vagy még rosszabb lelki állapotba kerülnek, mert úgy érzik a barátnőjük azért nyúl magához, mert ők már kevesek neki.

2013. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen ám, csak nagyon sok esetben, ha annyiszor vissza van utasítva a nő vagy a férfi, akkor előbb-utóbb nem lesz kedve kezdeményezni sem...

Nyilván nem kell egy nőnek saját magát nekiállnia simogatni, hogy szex legyen, ahhoz vannak más női praktikák is, csak mikor szinte minden nap azt kapja meg a nő, hogy most fáradt vagyok, most nincs kedvem, akkor a sokadik visszautasításra a nőnek sem lesz kedve a szexhez.

Úgyhogy szerintem a legjobb megoldás a szexhiány megszüntetésére a kommunikáció! Meg kell beszélni, hogy a másiknak szüksége van a szexre, hogy ne legyen mindig visszautasítás, stb.

2013. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha a lány magához nyúl. Talán felizgat, bár ilyenkor az szokott lenni, hogy én kezdem el őt kényeztetni (főképp orál) és ettől beizgulok.


"mikor nem megy a szex és például a férfi nem kívánja a nőt" - az már rég rossz, ha a férfi nem kívánja a nőt. A stressz az más dolog.


Egyik válaszoló írta, hogy a férfiak azt hajlamosak gondolni, hogy nem jók a nőnek, ha az magához nyúl. Engem nem zavar, ha megteszi, de akkor mondja el azt is, hogy mit csinálok rosszul, mit tegyek másképp és hogyan. Kommunikáció a kulcsa az egésznek. Volt már dolgom olyan nővel, aki elmondta, és olyannal, aki csak hallgatott, hát ég és föld volt a különbség. A második lehet, hogy nem akart megbántani, de így sose alakult ki összhang.

2013. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevetettem a párom ellen,és bizony nem bírt neki ellenállni. Hagyta hadd csináljam legalább 10 percet és csak utána mászott rám.
2013. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben sokkal mélyebb problémák vannak, a férfit csak jobban frusztrálja. Nem arról van ugyanis szó, hogy ne lenne képes felizgulni, hanem egyszerűen "lusta" megtenni a szexhez vezető lépéseket. És egy sokszor visszautasított nőnek (férfinak) az önértékelése már annyira súlyosan sérült, hogy inkább veszélyesnek érzem a szituációt, mint célravezetőnek. Gondolj bele: elkezd masztizni a párja előtt, és a párja akkor közli, hogy "jaj, hagyd ezt, fáradt vagyok!". Akkor a nőnek az életre elmegy a kedve a szexualitástól, és évekbe telik visszaállítani az önbecsülését! Én voltam ilyen helyzetben (szexmentes házasság), nagyon vékony ám a jég, nem jó összevissza kísérletezgetni, mert könnyen fordítva sülhet el, mint szeretnénk!
2013. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak panaszkodak a nők ,hogy a párjuk valami oknál fogva nem olyan már mint régen aztán gondoltam ez is egy dolog amit ki lehet próbálni . Esetleg közben beszélhet róla a nő hogy mennyire szeretné ha már magában érezhetné , hogy nagyon vágyik rá .


Persze a kommunikáció az nagyon lényeges , és nem kell szemérmesnek lenni , meg kell mondani mi jó mi nem az és hogyan lenne jó .


A férfiak és a nők is személyenként külömböznek ,nincs rá egy sablon hogy hogyan is kell csinálni . Szóval meg kell az ilyen dolgokat mondani meg beszélni .

2013. aug. 19. 15:25
 8/12 A kérdező kommentje:

Á , szóval úgy . 6-os nekem nincs ilyen tapasztalatom . Csak úgy felötlött bennem az ötlet .


Én nem is szoktam olyan dolgokat propagálni amik rosszat okozhatnak ,hozhatnak . Inkább a jószándék vezérel , de persze a jó szándék is tud rosszat okozni ,de még mennyire .


Bocs , nem akartam senkinek rossz ötletet ,megoldást javasolni . Nincs se semilyen diplomám se tudásom ,tapasztalatom .

2013. aug. 19. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:

A hyposzexualitással küzdő férfiaknak az is frusztráló, ha csak beszélünk a szexről, mert "elvárásként" éli meg. Nekem a férjem mondogatta, hogy ne mondogassam neki, hogy hiányzik a szex, mert ezzel csak rontok a helyzeten. Majd ő megoldja...

Én ma már azt mondom, hogy az ilyesmit NEM LEHET házi praktikákkal megoldani, a hyposzexualitás egy súlyos, összetett probléma, kezelése mindenképpen szakembert igényel. Házi praktikákkal mindkét fél sokkal súlyosabban sérülhet.

2013. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már ezt, de nem jött be. Szerintem a szexmentes házasságra(mint nekem van) a szerető a legjobb megoldás.
2013. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!