Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Bocsi,kicsit hosszú lett..

Van egy fiú akivel régebben jóban voltunk,de ez később megváltozott és piszkált. Tavaly a rokonom mondta,hogy a fiú anyja elmondta neki,hogy a fiú azért piszkál mert szép vagyok. Külön iskolába mentünk(középiskola) ezért nem beszeltünk egyáltalán ősztől.Nyáron egy rendezvényről hazajöttem és az egyik rokonom kérdezte hogy miért nem megyek vissza,mert az a fiú megkérdezte hogy miért nem vagyok kint. Pár napja egy másik rendezvényen is ott voltunk mind a ketten,köszönt nekem,de én nem mert siettem és későn vettem észre. Nem tetszett és még most se,de egy ideje figyelem hogy mikor van kint,és párszor rá gondolok. A múltkori eset óta kicsit többet. Nem vagyok biztos benne,hogy mit érzek. Szerintetek mit gondolhat rólam?Tetszhetek neki?


2013. aug. 19. 16:22
 1/3 anonim válasza:
Lehet egy kicsit meglepődött hogy nem köszöntél de próbálj meg vele beszélni és magyarázd meg mi is történt.Az érzéseiddel kapcsolatban meg lehet hogy egy kicsit tetszik neked.Talán ha beszélsz vele megérted az érzéseidet.Ha nem beszélsz vele egy idő után már késő lesz.
2013. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg tudja miért siettem.. Csak ez se olyan egyszerű..Sajnos félénk vagyok és nem tudom hogyan kezdhetnék el beszélni vele.. De köszi a választ
2013. aug. 19. 18:00
 3/3 anonim válasza:
Tettszel neki. Mindig úgy szokott lenni, hogy a fiú csak közeledik, a lány távolodik ( nem köszönsz neki ) és a végén csak együtt lesznek. Te tettszel neki, és ő is tetszik neked . Vigyázz, serdülő korban, 1 - 2 hónap alatt megunhatod, és már másra fogsz gondolni.
2013. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!