Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet majdnem biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet majdnem biztosan megtudni, hogy a lány nem csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés
Még randi előtt vagyunk, szóval ez kilőve. Milyen jelek utalhatnak arra, hogy egy lány többet lát bennem, mint egy havert? Elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, és jól jönne egy kis segítség. Ha kérhetném, akkor legyetek szívesek normális válaszokat adni, fontos lenne. Köszönöm.

2013. aug. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
onnan h megkérdezed. Bocsi bro,de ez a legtutibb,vagy az ha igent mond a randira.
2013. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, akkor úgy tűnik, vállalnom kell a beégés kockázatát. Egyszer meghívtam valamire, és hülyéskedve kérdeztem, hogy akkor készen áll-e a randira, elmosolyodott, de nem szólt semmit, csak asszem halványan bólintott. Egyébként köszönöm a választ.
2013. aug. 19. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Poligráffal.
2013. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Justicar ***** válasza:
gergely müller számláló elég jó adatokat közöl ilyen téren
2013. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso randi? Ha elso akkor meg ne bizzd el magad. Ha sokat nevet keresi a tarsasagod es panaszkodni is tud neked a bajairol nm hiszem h nagyon utalna ;) 14/L
2013. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!