Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srácot válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam? (17/L) Fontos! : )

Figyelt kérdés

1.: Szerelmet vallott,megbízható,jól érzem magam vele,de nem tetszik annyira mint a másik srác..

2.: Nem mondta ki,de van esély rá hogy tetszem neki..Régebben is mondta h tetszem neki,ő is nekem,rá pár napra kiderült h kavar mással.(Akire végül nemet mondott)..Utána nagyon eltávolodtunk,nem is ismertük egymást igazából,nem is beszéltünk..Nemrég újra elkezdtünk beszélgetni,nagyon jól éreztük magunkat egyik nap,azóta furcsán kedves velem,mondta Valentin-napkor hogy menjünk el városba,mondta hogy beszéljünk majd,stb. Helyes srác,normális, csak kiszámíthatatlan..De ő jobban tetszik mint az előző... Még 1 kérdés: Ezekből leszűrve akkor akar valamit ?

Kit válasszak? Össze vagyok zavarodva,igazából érveket-ellenérveket várnék...:)Köszönöm előre is!

Puszi,17/L


2011. febr. 17. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked az való amelyik gazdagabb
2011. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves vagy........
2011. febr. 17. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Az 1.-est semmiképp. Ha nem tetszik, hiába megbízható, előbb utóbb más kell majd neked, aki viszont tényleg tetszene (pl. egy 2.-eshez hasonló srác)

Ha hosszútávú kapcsolatot szeretnél, akkor a 2-est sem tudnám ajánlani, hiszen te magad írtad, hogy kiszámíthatatlan, tehát hamar jönnének a bizonytalan pillanatok, féltékenykedés, veszekedések stb.

De még mindig inkább ő, mint az 1-es.

Gondolom nem szenvedsz hiányt a fiúk érdeklődésében (hamár 2en is próbálkoznak nálad), tehát az is egy megoldás hogy vársz egy olyanra, aki tetszeni is fog, és megbízható is.


18F

2011. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Moszuke ***** válasza:

:DD

jogos pedig


most még is miféle kérdés ez te kis butus?

1 okot mondj mi szól a hosszútávú kapcsolat téren a raj gyerek mellett?

a másik srácba aki annyira nem tetszik idővel beletudsz szeretni. a jelenlegi párommal mi se első látásra szerelem szinten indultunk neki.

részemről volt egy kis vonzalom (inkább talán csak ilyen hudemegdugnám) aztán járni kezdtünk és egymásba szerettünk:) kő keményen megy a lila köd:)

2011. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
De jó, hogy egyeseknek olyan problémájuk van, hogy ki között válogasson. Mást meg le sem szarnak az életben.
2011. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
engem
2011. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te már döntöttél... A másodikat fogod választani.
2011. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 fegyvernepper ***** válasza:
egy bantunégert nagy véreres farokkal... Egy ilyen csaj nekem tuti nem kéne... -.-"
2011. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Mi jogon ítélsz meg,holott nem is ismersz? Vicces vagy,hozzászólásodról virít az értelmi szinted...:)

2011. febr. 17. 19:32
 10/18 anonim ***** válasza:

Valamelyiket emeld le a polcról, amikor épp szükséged van rá, oszt jóvan.

A puszit meg tartsd meg.

2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!