Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért olyan fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért olyan fontos, hogy egy férfinak rövid haja, és borotvált arca legyen? Mi a baj a hosszú hajjal, és szakállal?

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolják, hogy az olyan férfi, akinek hosszú haja van, az b*zi.

Ezzel egyáltalán nem értek egyet, mert a folkerek, rockerek-művészek is gyakran hosszú hajúak (modern korra tekintve).

A régi időkben pedig köztudott, hogy gyakori volt a hosszú haj férfiaknál is, több ezer éven át.


2013. aug. 20. 23:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy van itt valaki, akinek bejön az ilyen külső.


Sajnos, rövid hajam van jelenleg (növesztés alatt áll, régebben volt kétszer is hosszú). Szinte türelmetlenül várom, hogy elérje a kb. 50-55 cm-es hosszúságot. (Most olyan 8 cm-esek a leghosszabb hajszálak.)

Szakállam sajnos nem nő, mert pihés, és ritka. Nagyon-nagyon szeretnék jó nagy-hosszú, erős arcszőrzetet, de ez van...

2013. szept. 6. 15:20
 12/12 anonim válasza:
Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen akkor növeszd vissza nekem is mindig beszólógattak piszkáltak a tuskó bunkó osztálytársaim évfolyamtársaim illetve más osztályokból ilyen kötekedő nagypofájú bunkó tuskó alakok sose értettem hogy miért piszkálnak mert csöndes visszahúzóckodó srác voltam engem is mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt frufrum volt abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt frufru nélkül mert le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszú hosszúra a hajam amit amúgy istenért sem vágatnák le pedig ápolom a hajam amúgy azért növesztettem meg mert metalhead vagyok és biztos hogy egy jó darabig nem fogom levágni amúgy meg állj ki magadért aki bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtam húzz be üss állj ki magadért verd meg ezeket a tahókat fogj össze néhány haverral és intézd el ezeket a bunkó embereket amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fru fru-val félhosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal de ez az én véleményem.26/f
2017. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!