Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a vége? Párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége? Párkapcsolati szex probléma

Figyelt kérdés
Nem megy a férjemmel a szex. Valamikor oltári jókat szexeltünk, én mindig kívántam őt, a nap minden percében. Aztán egyre kevesebbet szexeltünk, mert ő mindig fáradt volt, én továbbra is mindig kívántam. Egészen mostanáig. Már nem nézem vágyakozva, miközben alsónadrágot húz, nem próbálom lépten-nyomon felizgatni őt, sőt, mikor elkezd simogatni, nagyon koncentrálnom kell, hogy nedvesedjek, holott régen elég volt ehhez átölelnie. Igazából idegesít, ahogy hozzámér, olyan bizonytalanok a mozdulatai, van hogy fél órát dobol az ujjaival a mellemen szórakozottan. Tehát semmi szenvedély. Nem tudom, mi legyen, mert amúgy jól élünk, neveljük a gyerkőcöket, jól tudunk összedolgozni, sosem veszekszünk, kívülről az életünk ideálisnak mondható. Félek, ha elmondom neki, hogy nem kívánom, taccsra vágom az életünket, amúgyis kicsi az önbizalma, és nem egy rutinos szerető, szerintem nem tudna mit kezdeni a helyzettel. De tehetetlen vagyok, már feladatként tekintek a szexre vele, pedig én imádok szexelni... Mit tehetnék?

2013. aug. 21. 09:02
 1/9 Noydra ***** válasza:
Lepd meg. Mármint valami szexuális dologgal. Ennyi ötletem van. Hátha visszajön a szenvedély :)
2013. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a Pont!
2013. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon konzervatív az ágyban. Nem vevő az extrákra. Emiatt nagyon-nagyon rosszul reagál, ha bedobok egy új pózt, hangulatot, bármit.
2013. aug. 21. 09:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon lelombozni, de 100% hogy van másik nője.

A leírásodból teljesen egyértelmű, hogy nem konzewrvatív, és nem prűd, ha ott van lelkileg, akkor mindent ad-ha nincs, akkor üres, semmit.


Nem vagy egyedül a kapcsolatotokban.Mint nő. És sajnos úgy tűnik, hogy a másik nőhőz kötődik.

2013. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokáig én is ezt gondoltam. Kutattam is utána. De semmi terhelőt nem találtam. Sokszor beszélgettünk a hűségről, és ő mindig kiállt amellett, hogy sosem lépne félre. Nem tudom mit gondoljak, lehetősége, ideje nincs félrelépni egyébként.
2013. aug. 21. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy fáradt, ritkábban akar lefeküdni veled. Ebből arra következtetem, hogy ő nem kíván már annyira téged, ezért nem is erőlködik, hogy felizgasson. Valami újat kellene bedobni, biztos van amire nagyon begerjed, csak sosem merte elmondani neked.
2013. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noydra ***** válasza:
Ez nem jelenti egyből azt, hogy más nője van. Viszont azt állítod, hogy már egy új pózt sem fogad jól... Hát talán lehet, hogy ha mittomén mondjuk 10 évig folyamatosan egy pózban csinálja valaki, azt tényleg meg lehet unni... Biztos van rejtett vágya, próbáld erről faggatni:)
2013. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint egy hyposzexuális férj. :( Iszonyú, hogy mennyien vannak manapság...

A te hozzáállásod meg nyilván azért változott, mert a sok próbálkozásod sokszor talált elutasításra (fáradt, stb.), így az embernek elmegy a kedve a szextől.

Sajnos ismerős... ráadásul konzervatív, nem vevő az újításokra... sajnos ez nekem mind-mind nagyon ismerős. A rossz hír, hogy én évekig küzdöttem, hogy a helyzet változzon, de egyre rosszabb lett.

Most válunk. Én egyetlen megoldást látok: szakember segítségét igénybe venni, de erre a férjem nem volt hajlandó, mert szerinte szex nélkül is lehet élni...

2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 Ügyesen és ésszel csinálja, és ennyi:)
2013. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!