Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj lenne velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lenne velem, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy már milliószor voltam szerelmes, de eddig egyszer sem jártam olyannal, akibe az lettem volna, mert olyannak sohasem kellettem, akit szerettem. Ennyire balszerencsés vagyok, vagy mi? Azt sem lehet mondani, hogy magasak lennének az elvárásaim, vagy ilyesmi, a földön járok, nem hiszek a hercegekben, meg a mesékben, és mégsem!


24 L


2013. aug. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányszor voltál szerelmes, és hány fiúval jártál már?

Egyáltalán, minek jársz olyannal, akit nem szeretsz?

2013. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megszámolni sem tudom, hányszor voltam szerelmes.

Eddig egy fiúval jártam, évekig, de őt sem szerettem, csak már kellett valaki.

Mert már unok egyedül lenni.

2013. aug. 21. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat még nem olyan sok, hogy abból messzemenő következtetéseket lehetne levonni. :)

Persze ettől még lehet, hogy tényleg van baj veled.

Akiknek nem kellettél, azoknak miért nem?

2013. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mindig rosszkor vagy rossz helyen, bár én csak azért nem jönnék össze valakivel, hogy "legyen", nem volt még barátnőm, de így nem is kéne. 20/F
2013. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!