Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veti meg a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veti meg a társadalom a r*bancokat?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, mi a baj velük, és ha egy férfi csinálja uyganazt, akkor az már miért menő.

2013. aug. 21. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem az sem menő. Én elítélem mind a kettőt.
2013. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az se menő.. mellesleg azért, mert a társadalom perifériájára szorultak, ahogy a bűnözők is.
2013. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem menő. Ugyanúgy kezelem mindkettőt.
2013. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerintem egyik sem menő.
2013. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt a te felfogasoddal van a baj, mert nem erted a lenyeget!
2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Az nem baj, h vannak rıbancok, szükség is van rájuk. Az a baj, h túl sok van belőlük, és emiatt túl kevés a normális lány.
2013. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az sem menő ha egy férfi csinálja,amúgy komoly gondok vannak a felfogásoddal,valószínűleg te is egy kiélt lányka lehet aki csodálkozik hogy az emberek nem nézik jó szemmel hogy egy egész focicsapat átment már rajta.
2013. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még javából szűz vagyok, de mind1...

Nem tudom, az én ismerőseim között mindig az a srác a menő aki csajozik, fűvel fával kefél, és sok helyen van ez így, nem csak itt.

2013. aug. 21. 17:36
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

A társadalom nevében nem, csak a sajátomban tudok beszélni.


Férfi és nő esetében is elítélem a fenti megnevezés tartalmát. Kevesebbnek tartom azt az embert, aki "ri**ncoskodik".

Hogy miért? Mert van egy értékrendem, ami alapján ez a viselkedés lealacsonyító, tükrözi a belső hanyagságot, a romlottságot, a felelősségtudat hiányát... Az állatok nagy része sem csinál olyat, mint a "ri**ncok". És még sorolhatnám, de nem teszem, elég ennyi.

2013. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak körök, ahol ez a menő.. de majd nem lesz az, ha elkap vmi betegséget.. nyugi, nincs veled gond.
2013. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!