Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két éve nincs komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve nincs komoly kapcsolatom, nektek volt már hogy sokáig egyedül voltatok?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Egy ideje külföldön dolgozom, itt nagyon ismerkedni nem tudok a nyelvi nehézségek miatt. Haza meg nagyon ritkán járok, akkor is csak 2-3 napra. :/ Kezdek begolyózni, hiányzik nagyon egy lány aki szeret engem és együtt tudnánk lenni. Ti éreztetek már hasonlót?

2013. máj. 5. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, mikor Londonban dolgoztam.
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én egyszer 5 évig egyedül voltam.
2013. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 éve...
2013. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen , én is voltam 2 évig teljesen egyedül. a végén annyira magányos voltam már, hogy belementem 1 éjszakás kalandba... szóval gondolhatod mennyire rossz volt egyedül lenni. jól alakult a dolog, a legjobb barátok maradtunk, mindkettőnknek lett kapcsolata, én férjhez is mentem, ő váltott egy másik lányra idővel. szóval nem bántam meg ezt a dolgot, mert barátok vagyunk.:) ő legalább nem szakította meg velem a kapcsolatot mint az állítólagos barátnőim , miután férjhez mentem.


27/N

2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt, nekem is kb. két évig.

Az elején saját döntés volt, az előző kapcsolatom egy rakás kaka volt, és nem akartam mégegyszer eljátszani ugyanazt.

A végén már hiányzott egy társ, de akkor meg nem nagyon találtam olyan embert, akit el tudtam volna képzelni magam mellett. Végül nekem bejött a netes társkereső, egyetlen fiúnak írtam, vele vagyok most is :)

25N

2013. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve vagyok egyedül, mert az előző kapcsolatom, ahogy az előző hozzászóló mondta, egy rakás kaka volt. Inkább egyedül, nem keresek, ha megérek a dologra, eljön az igazi.
2013. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

33 eves vok napi szinten erzek hasonlot de meg nem golyoztam be.

Tobb eve kulfoldon elek. Egyedul jottem ki. Kint szakmat tanultam szallast munkat talaltam.

(Par honapig tartoak voltak hosszutavu tartos meg soha.)


33/F

2017. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éve nem volt komoly kapcsolatom.
2021. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!