Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért jó itt egyeseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért jó itt egyeseknek pofonért sorba állni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy leírják azt, amiről tudják hogy helytelen volt és megtették.

Vagy a "ciki?" kérdések egy részére.

Amikor tudják, hogy a válaszolók legalább fele csak bántani fogja őket.


2013. aug. 21. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert van aki teljesen kétségbe van esve- mint én szoktam, mert paranoiás vagyok- és próbál kis támogatást szerezni
2013. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátha a 10 válaszadóból 1 azt fogja mondani, hogy 'ez nem is gáz, énis így tettem volna' és ezzel meg is nyugtatták a kis lelkiismeretüket..
2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom várnak 1-1 választ,ami azt írja,hogy nem akkora baj,hogy menyugodhassanak.

Vagy esetleg "büntetni" akarják magukat,hogy tisztább lehessen a lelkiismeretük.

2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Sajnáltatni akarják magukat vagy azt élvezik, hogy mások lehordják őket.
2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!