Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan nő/férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan nő/férfi, aki ha felbukkanna, elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Őszintén! Mindenkinek van egy igaz, nagy szerelme. Van akinek szerencséje van és mellette élhet, de van, akinek nincs ilyen mázlija. Sokan élnek látszat kapcsolatban, sokszor magukkal hitetik el, hogy ez a tökéletes kapcsolat. Persze nem elítélendő, hiszen senki sem szeret egyedül lenni.

De mit tennél, ha lehetőséget kapnál a számodra igazitól?

Vagy történt már veled ilyen? Mi lett belőle?



2013. aug. 21. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer már szakítottam vele, aztán összejöttem valaki mással, de közben az exemmel is jóban voltunk, sokat beszéltünk, na meg aztán egyre többször találkoztunk is, együtt mentünk több programra is, és mindig azon kaptam magam, hogy vele érzem magam a világon a legjobban, mellette egyszerűen boldog vagyok, és sose tudnám teljesen kizárni az életemből. Újrakezdtük. :))
2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es: Ennél szomorúbb hozzászólást rég olvastam.

Egyébként nem tudom. Szerintem nem hagynám el, mert az 'igazi' mellett hosszútávon nem lennék boldog, csak ideig-óráig.

2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!