Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben az esetben, ha tudnátok hogy rövid időn belűl véget érne az életetek?

Figyelt kérdés

Már csak pár hetem, esetleg hónapom van hátra, most még egész jól vagyok, nem látszik rajtam a betegség. Régebben is beteg voltam de akkor sikerült kijönnöm belőle, viszont most már nem lehet segíteni rajtam. Az elsőnél már felkészültem a halálra, szóval emiatt nincs különösebb félelem bennem, beletörödtem.


A helyzet az, hogy van egy srác 1 évvel ezelőtt szakítottunk, viszont a mai napig nem tettem túl magamat rajta, és tudom hogy ő sem rajtam. Pár hete felkeresett hogy még mindig sokat gondol rám, és hiányzok neki, viszont akkor már tudtam hogy beteg vagyok, ezért elküldtem. (ő nem tud a betegségről). Pár napra rá már másik bnője volt, és mint megtudtam a lány csak talonban volt, amíg nem tudta velem mi lesz. Nagy szerelem volt a miénk, csak mindketten nagyon makacsok vagyunk és emiatt nem működött.

A kérdés az lenne hogy gondoljak csak magamra és mondjam el a srácnak hogy még szeretem, és töltsünk együtt egy utolsó napot együtt, vagy ne háborgassam és hagyjam hogy boldog lehessen az új barátnőjével? Félek hogy nem tudná feldolgozni, ezért talán jobb lenne ha meghagynám abban a tudatban hogy már nem fontos nekem. Szerintetek?


A másik, hogy volt régebben egy nagy plátói szerelmem, és most, sok évvel később véletlenül összefutottunk és érzem hogy többet szeretne tőlem. (Ő sem tud a betegségről)

Menjek bele? Hisz valóra válna az amire annyira vágytam régen. Viszont már teljesen túlvagyok rajta, igazából ez csak arról szólna hogy beteljesítsem egy régi álmomat.


Ti mit csinálnátok, hogy döntenétek a helyemben?



2013. aug. 22. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom a betegsegedet csak tisztelni tudlak hogy ilyen erosen es okosan csinalod! Szerintem mondd el a regi szerelmednek mert nagyon rosszul esne neki ha ugy halnal meg hogy el sem tud bucsuzni es elmondani hogy mit erez! Mondd meg hogy nem varsz semmit de tudnia kell es mondd meg hogy mit erzel! Remelem boldogan tudod leelni eleted hatralevo reszet!
2013. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Huhh... Ezt durva volt végigolvasni... Minden tisztelet azért, hogy ilyen erővel viseled, akkor is, ha esetleg csak kifele tudod ilyen erősnek mutatni magad.

Azóta áttétes lettél? biztos nincs semmi, ami segíthet? Egy barátom lett rákos 16 évesen, és kijött belőle. Volt utána rákos, de talán most gyógyultnak számít már. Pedig róla is lemondtak, már akkor, most 26 éves.

Bocs, hogy kicsit off lett ez a része.

Én írnék nekik egy levelet - kézzel, amit, ha esetleg nem gyógyulsz meg, utána megkap. Egyszerűen leírva, hogy szeretted, fontos volt, nem akartad belerángatni. Viszont nagyon figyelj, hogy jó érzéseket keltsen benne, ne rosszat (nyilván hiányozni fogsz neki, de azt remélhetőleg így is, úgyis.)

Emellett, ha tartott talonban egy lányt - nem is tudom... Nekem fura valakit talonban tartani.


Mindenesetre sok erőt, hogy végigküzdd.

És mesélhetnél arról a mozgalmas 4 évről, hátha mások erőt merítenek belőle.

2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.! :( Amint látom méltósággal viseled el hogy neked ez volt megírva... Szerintem próbálj ki mindent amit eddig nem. Készíts listát, mi az amit még át szeretnél élni, és tedd meg. A sráccal meg beszélnék a helyedben... ha csak barátként is... de kérd hogy legyen melletted
2013. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!