Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
hatt...mar 8 honapja egyutt vagyunk.En nagyon szeretem ot! Ez nem kerdeses.Viszont nala mostanaba nem mindig erzem a viszonzast. Neha ugy erzem szeret . Neha meg ugy h nem. Ugy erzem en vagyok az a szemely akit eggyaltalan erdekel ez az egesz. Es ugy erzem hogy ha en nem szeretnem ennyire akkor mar nem lennenk egyutt.Nos ...ez igy nekem mar nem megy. Folyton orom magam. Mostmar eldontottem igenis szakitani akarok vele en ezt igy tovabb nem csinalom. Dee..azt enm tudom h h szakitsak??az ugy oke h elobe de mit mondjak..felek h 1 szora vege lesz es sirni fogok elotte amit nem akarok. egyszeruen azt szeretnem ha harcolna vegre mar o is ertem. h lassam h tenleg szeret meg es h nem unt meg...nos ha majd a beszelgrtes vegen sikerul erot vennem magamon es szakitanom akkor mit mondjak neki?h szakitsak?
2013. aug. 22. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogd magad és kérdezd meg tőle, hogy mi van. Sokkal egyszerűbb mint tönkre tenni azonnal egy kapcsolatot ami lehet, hogy egy beszélgetés után működhetne ugyanúgy. Nem kell rögtön az első rossz dolognál szakításra gondolni.
2013. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából leszarom, nem akarok az életedbe beleszólni döntsd el magad...
2013. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszelni probaltam mar vele...de mindig az a valasz h semmi baj megh szeret pedig en tudom h van baj es hisztos vok mar benne h nem szeret...
2013. aug. 22. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is. Le kell vele ülni és megbeszélni, úgy hogy mondod neki apukám most igenis idefigyelsz, mert ha nem ott az ajtó közel. Elmeséled neki mi bánt, közben megkéred maradjon csöndbe, utána meg mondja el ő is a véleményét. Sokan nem tudjátok - gondolom még fiatalon - hogy mégis hogyan kéne valamit közölni a másikkal.
2013. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond el neki hogy szakítasz vele ha most nem mondja el mi a baja mert te már nem bírod tovább ezt a bizonytalanságot.
2013. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!