Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett velem jart meg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett velem jart meg valaki igy?

Figyelt kérdés
:( nemreg szakitottam a baratommal aztan rajottem megis ot szeretem azota semmihez nincs kedvem egy zene se tetszik senki es semmi nem hat meg olyan lettem mind egy darab fa...egyedul ha ra gondolok akkor lesz rossz kedvem es mivel eleg sokat gondolok ra mindig rossz kedve van :(
2013. aug. 23. 23:47
 1/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Majd kihevered, nyugi. Semmi se tart örökké.
2013. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen én jártam igy két dolog vagy el felejted ez a jobbik vagy soha nem felejted el ,
2013. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most elmész letusolsz, és fekszel aludni! Holnap pedig felkelsz és kimész a szabadba a levegőre! Vagy a barátnőiddel valamerre!
2013. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. most is ígyvagyok és rohadtul fáj.
2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy baratnom sincs itt teljesen maganyos vagyok de azert koszii :)
2013. aug. 23. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel ami tereli a gondolataidat menny el bulizni szerezz barátokat meg csak van valami hobbid .
2013. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 OoVvSs ***** válasza:
sztem menj el bulizni és csinálj nagyon hülye dolgokat és akkor arra gondolsz másnap inkább, h mennyire nem kellett volna. aztán meg, h mennyire vicces volt :D
2013. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmmm van benne valami :D
2013. aug. 24. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!