Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hármas szerelmi bonyodalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szerelmi bonyodalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Naszóval, a helyzet az,hogy én már hónapok óta szerelmes vagyok egy srácba, párszor kavargattunk, de ő semmi komolyabbat úgy nem érzett irántam. És a legjobb barátnőmnek áradoztam róla de ugye lemondtam róla. És párszor elmentünk bulizni a nyáron és sokszor kavart a legjobb barátnőm vele, mikor ő másba szerelmes.. Mindenki azt mondja, hogy milyen barátnő és, hogy ne beszéljek vele de én azóta is jóba vagyok vele és eljárunk együtt bulizni, és elmondta neki a barátnőm, hogy ezt így nem lehet, mert én szeretem a srácot.És ezt enm tudja felfogni a srác, pedig a szemem előtt kavartak egy csomószor és a szemük láttára sírtam, de a srácot nem érdekli. Belezúgott a barátnőmbe, nem hagyja békén, és a barátnőm meg szívesen lenne vele együtt csak miattam nem. És most mindketten szendvednek..meg én is. Rossz barát vagyok?Mit kéne tennem? Néznem kéne, ahogy boldogak együtt?

2013. aug. 24. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
bontsd fel mind a 2t
2013. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket a p*csába legyenek együtt ha nekik így jó... Te meg ne gyötörd magad ilyen embereken mert a "barátnőd" egy szemét r*banc a pasi meg... Felejtsd el mindkettőt zárd ki az életedből jobban jársz szerintem :)
2013. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sajnáld őket annyira a nagy szenvedéseik miatt. A helyedben azt mondanám a csajnak, hogy felőlem azt csinál, amit akar, de ne fogja rám, ha a dolgok nem jönnek össze.
2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amelyik "barátnő" a szemed elött kavar egy sráccal úgy h tudja h neked tetszik az nem igazi barátnő hiába mondja h nem jönnek össze, attól még kavar vele... és próbálj meg ne törődni velük :)
2013. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mikor elsönek megláttam volna, hogy az állítólagos legjobb barátnöm a pasival kavar akibe szerelmes vagyok, jól felpofoztam volna mind a kettöt, megérdemlik egymást ha két ilyen tapintatlan kis senkik.. Ha fontos lennél a barátnödnek, nem is kezdett el volna vele kavarni. Ennyit erröl. Àruló.
2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

NE magadba keresd a hibát, mert nem te vagy az! Tanulj meg önzö lenni.

2013. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ket9 válasza:
szerintem próbáld meg elfogadni, ami történt. A barátnődet ezért nem érdemes elveszíteni. Viselkedj természetesen és keress más fiút. Ezzel a sráccal pedig légy kedves, baráti. Hagyj időt arra, hogy a valódi énedet ismerje meg. A jóindulat áradjon feléjük belőled. Kezeld tapintatosan a kapcsolatukat. Elég nehéz magunk fölé emelkedni, de néha szükséges. Ha megpróbálod, meglátod, nem is olyan nehéz. Egy ilyen nő minden srácba kíváncsiságot ébreszt. Még az is lehet, hogy a kérdéses fiúban is.
2013. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ket9 válasza:
Ha többet akarsz erről beszélgetni, írj priviben.
2013. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!