Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék? Részletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Részletek lent

Figyelt kérdés

A barátomnak, Daninak van egy barátja Marci. Hát ő bepróbálkozott nálam, de mondtam neki, hogy szó sem lehet róla, erre, amikor nem voltam fent a városban, Marci azt mondta a barátnőmnek, hogy Dani engem parodizál, hogy majd hogy fog engem dobni.

Másnap a barátnőm felhívott telefonon, és elmondta nekem ezt. Felkaptam a vizet, és írtam Daninak, hogy ha így állunk, akkor hagyjuk az egész kapcsolatot! Dani, meg úgy tudta, hogy én lefeküdtem Marcival… Megbeszéltük, hogy találkozunk majd. Nem is keresett, egyszer felhívott, hogy menjek ki, és beszéljük meg a dolgokat.

Aha persze, úgy mesélt nekem mindenről (mert épp akkor jött haza szlovákból) mintha semmi sem történt volna. Na 11 fele meguntam, mondom megyek haza. Persze nem beszéltünk meg semmit sem! Erre azt mondja, nem, majd ő haza visz, nem akartam, de haza hozott, aztán kérdezte, hogy leszek-e telefon közelben, hogy beszéljünk. Azóta sem keresett. A barátnőm társaságában mondta, hogy megy találkozik valami szőke lánnyal. Persze nem találkozott senkivel. Lehetséges, hogy azért tette ezt, hogy engem féltékennyé tegyen? Mert úgy is tudta, hogy a barátnőm nekem mesélni fog. Mi a véleményetek erről?



2013. júl. 21. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bu*i zsúr volt?
2013. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éjjel-nappal Budapestes, tinédszeres barátokközstös.
2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress egy normális pasit, normális barátokkal...
2013. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez a sztori még a barátok közt szintjét sem érte el.
2013. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!