Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog szétszakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog szétszakítani egy párt?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek egy fiúval, már kb 2 hónapja mindennap több órákat beszélünk. Annyira aranyos, rendes, normális fiú, mindenről órákig tudunk beszélni. Néha "összekaptunk" már, de mindig azonnal ki is békülünk. Már tervezzük a találkozót is nemsokára. Azt mondta, hogy ha én szeretnék, már akkor is lefeküdhetünk. Én mondtam, hogy ez még korai lenne, majd csak pár találkozó után, azt mondta rendben van. Ha csak a szexre hajtana, akkor bárki más lányt is megkaphatna ott a közelben, sokkal szebbeket meg csinosabbakat nálam. Ő egy nagyon helyes fiú, nem is értem miért pont én tetszenék neki.. Az a bökkenő, hogy most van egy barátnője. Amikor megismerkedtünk még nem volt, de rá 1-2 hétre újra összejöttek az exével, de elmondása szerint már nem szeretik egymást úgy mint az elején.. Amikor elkezdtünk beszélgetni, csak ismerkedés céljából, senki nem gondolt komolyat a másiktól, ezért is mondtam neki, hogy ne beszéljünk többet a csaja miatt, de ő barátkozni továbbra is akart velem. Most meg már szinte kötődök hozzá, nem akarom elveszíteni, és ő sem engem. Hihetek neki, hogy szexen kívül mást is akarna? Ha annyira jól ellennének a csajával, akkor nem írkálna nekem szinte egész nap és egész éjszaka, meg ha csak a szexre menne, miért pocsékolná rám a napjait/éjszakáit?! Valaki volt már hasonló helyzetben? Lett belőle valami?

18/L , 24/F


2013. aug. 24. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne ne ne. Kérlek, ne legyél ennyire buta. Még gyereke is van?

Figyelj, tipikus kis naiv kérdező kislány esete vagy. Felteszel ide egy kérdést, amiben tök nem vagy biztos. Egyszóval: nem bízol meg a csávóban. Majd szemlélteted itt velünk a dolgokat. Véleményem szerint az eddigi válaszolók mind reális véleménnyel, tanáccsal szolgáltak neked. Erre te meg orrba-szájba elkezded védeni a csávót, meg magyarázkodsz, kifogásokat keresel, hogy ő akkor sem lehet a "badboy"... tudod te, hogy mi folyik itt, csak még magadnak sem akarod bevallani, mert elvakít a reménytelen hülyeség. De még csak 18 vagy, naiv kislány. Én azt mondom, ha akarsz, vágj bele, de hihetetlenül pofára fogsz esni.

2013. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"jó, azt hiszem, kár volt feltenni a kérdést!"


mert mi a francokat vártál erre a kérdésedre, tán pozitív, biztató válaszokat? Tényleg kezdesz átmenni abba a stádiumba, hogy hülyének nézlek.

2013. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van 10 ilyen lány, mint te. 2 hetente mindig mással tolja, dugogatja, fő a változatosság :D
2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ajjaj... a netes ismerkedés és a naivitás. Amikor el akarod hinni valakiről hogy jó, mert helyes is, de nem akarod átlátni hogy mégsem.:D Beszélgetni jó vagy neki, mert valószínű neki nincs kivel. Mivel pasiból van, így esetlefes szexopciót is felhoz, mert miértne.. De azért téged tart fenn és nem egy igazi csajt a valóságból, mert neten sokkal könnyebb hülyíteni egy lányt, mint élőben. Élőben sokkal hamarabb rájön egy lány ha nem stimmel valami (és lehet az a sok szép lány tudja is amint írtad) neten meg sok a naiv nem tudja azt amit más igen. Csak azt, amit a delikvens előad magából, így van aki képes beleszeretni. Egy olyan emberbe akit nem is ismer valójában. Ne áltasd magad tovább, hogy ő egy jó ember és ne neten ismerkedj.
2013. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!