Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is eltorzítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is eltorzítja a tizenéveseket az Éjjel Nappal Budapest?

Figyelt kérdés

Értitek, ha ebből vesznek példaképeket, és ők is olyan ribik vagy szemétládák lesznek mint ami abba van, így születnek a parti-p*csák, meg a Swag menő-csávókák.


A szüzeket is szánalmasnak tartják már a gimiben ha kiderül, jó példa erre hogy anno egyszer beküldtek a Való Világba egy SZŰZ csávót (nagyon kihangsúlyozták ezt) és kb kikészítették teljesen. Nem néztem csak hallottam róla hogy annyira megszégyenítették hogy elsírta magát, aztán kiszavazták.


És arról szól az egész hogy elég gyenge színészkedéssel, csak ordibálnak, partiznak, meg dugnak. Sehol egy tanulság, vagy bármi ami nem erről szól.



2013. aug. 26. 11:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
am néztem pár részt, ne higgye senki azt hogy előítéleteim vannak...
2013. aug. 26. 11:43
 2/21 anonim ***** válasza:
Agyicszinten minden kép torzít:-)
2013. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akit el lehet torzítani azt, ha nem lenne ez a fos, akkor más torzítana el. Ne nézd, ez a legtöbb amit tehetsz!
2013. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is nézem, azt sem tudom hogy miről szól. Nem muszáj a tv előtt dögleni, sőt, neked sem kellene!

VV Bandikát meg hiába véded. Huszonévesen bemegy egy nem éppen a visszafogottságról híres valóságshowba, az a minimum hogy ne legyen szűz. Tudod vannak dolgok amiken át kell esni időben, különben szerencsétlen leszel, pont mint az a gyerek!

2013. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztályból szinte mindenki nézi. Én nem, nekem szüleim megtiltották hogy nézzem. Titokba megnéztem egy részt, de amiket láttam az már nagyon sok volt. Nálunk az osztályba a lányok kezdnek el vadulni, k*rváskodnak. 13/L
2013. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Utálom azt a műsort, szánalmas az egész, ezzel az ismerőseim is egyet értenek, talán egy-két kivétellel. :S És igen, nagyon is eltorzítja őket! :( 19L
2013. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Maga a tévé eltorzítja az egész társadalmat, nemhogy ez a hulladék a tizenéveseket. Tévét nem kéne nézni, mert az a szomorú mennyire észre se veszi a sok ember mennyire befolyásolja. Nem csak ezek a műsorok. Meg kéne nézni a különbséget a német, angol vagy magyar híradó között minőségben. A világ valóban lényeges dolgairól semmit se közölnek le.

Nekem már fél éve nincs tévém, előtte se néztem, nem is hiányzik. Próbáljátok ki.

28F

2013. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Az micsoda? 4 éve eladtam a TV-met, azóta nincs is.
2013. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nah ugye... ezt mondtam, valahogy annyira fáj hogy az egész szép magyar társadalom lassan leépül, elzüllik, és lassan ki is pusztulunk :/
2013. aug. 26. 13:12
 10/21 A kérdező kommentje:
akik meg nem néznek TV-t azokat becsülöm, ha anyámék már nem lesznek, nincs az az isten hogy én Tv műsor csomagot vegyek
2013. aug. 26. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!