Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is eltorzítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is eltorzítja a tizenéveseket az Éjjel Nappal Budapest?

Figyelt kérdés

Értitek, ha ebből vesznek példaképeket, és ők is olyan ribik vagy szemétládák lesznek mint ami abba van, így születnek a parti-p*csák, meg a Swag menő-csávókák.


A szüzeket is szánalmasnak tartják már a gimiben ha kiderül, jó példa erre hogy anno egyszer beküldtek a Való Világba egy SZŰZ csávót (nagyon kihangsúlyozták ezt) és kb kikészítették teljesen. Nem néztem csak hallottam róla hogy annyira megszégyenítették hogy elsírta magát, aztán kiszavazták.


És arról szól az egész hogy elég gyenge színészkedéssel, csak ordibálnak, partiznak, meg dugnak. Sehol egy tanulság, vagy bármi ami nem erről szól.



2013. aug. 26. 11:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sztem, nem torzítja el. Igaz, van pár érsz amit lehet hogy egy gyereknek nem kéne nézniük, de mondjuk a szülők is eltudják ezt dönteni.
2013. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!