Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is eltorzítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is eltorzítja a tizenéveseket az Éjjel Nappal Budapest?

Figyelt kérdés

Értitek, ha ebből vesznek példaképeket, és ők is olyan ribik vagy szemétládák lesznek mint ami abba van, így születnek a parti-p*csák, meg a Swag menő-csávókák.


A szüzeket is szánalmasnak tartják már a gimiben ha kiderül, jó példa erre hogy anno egyszer beküldtek a Való Világba egy SZŰZ csávót (nagyon kihangsúlyozták ezt) és kb kikészítették teljesen. Nem néztem csak hallottam róla hogy annyira megszégyenítették hogy elsírta magát, aztán kiszavazták.


És arról szól az egész hogy elég gyenge színészkedéssel, csak ordibálnak, partiznak, meg dugnak. Sehol egy tanulság, vagy bármi ami nem erről szól.



2013. aug. 26. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi az az Éjjel Nappal Budapest?
2013. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
egy ratyi Tv műsor a Tv2-őn vagy az Rtl-en
2013. aug. 26. 14:33
 13/21 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket :)

Ilyenkor mindig jön a "média mossa az agyam,tévém sincsen", éljen a közlés kényszer! :D


Tanulság?

Hát nem tudom,de szerintem pl. a Die Hardot se azért nézi meg az ember,hogy bombát tudjon hatástalanítani.

Én azt szoktam mondani,hogy nem hülyék,csak gyerekek,tehát nem fognak ebből példát venni.

2013. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jah és ezt mondom úgy,hogy nem nézem.
2013. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezt 12-13 évesek is nézik, és ezzel azonosulnak...
2013. aug. 26. 19:35
 16/21 anonim válasza:
Egyet kell értenem, egy szenny műsor, ami divattá vált...szánalom..aki nézi legalább olyan mint akik szerepelnek benne :P Egy nagy rakás szar az egész
2013. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"aki nézi legalább olyan mint akik szerepelnek benne"

Ezt a véleményedet mire alapozod?


Szerintem a műsor olyan amilyen a világ manapság, Elég reálisan tükrözi a mai fiatalság erkölcsi normáit, életvitelét, szüleihez, társaihoz, felnőttekhez fűződő viszonyát, legalábbis ami a fővárost illeti. Tisztelet a kivételnek! Budapesti vagyok,és a tapasztalataim alapján írom ezt. Őszintén remélem, hogy vidéken még nem ilyen elszomorító a helyzet.


Válaszolva a kérdésre: igen, szerintem eltorzítja a fiatalok értékítéletét az ilyen műsor.

2013. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
VV Bandi tudta mit vállalt.Bemenni 30 évesen egy ilyen perverz műsorba mint a vv....Igen,valakit eltorzít,aki okos vagy nem nézi vagy nem befolyásolható...Mint én...:D 13/L
2013. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Először is, Bandi kb. 8 napot töltött a villában, és a ValóVilág is megrendezett, csak úgy mint az Éjjel-nappal Budapest, az egész egy agymosás.

Igen, a mi osztályunkból is mindenki nézi, de errefele nincsenek ilyen Swagok (amúgy mi a franc az?).

Vannak, akik szeretik, és vannak akik nem.Én szeretem a humoros jeleneteket belőle, mindig valami újat tartogat.Természetesen a szerda esti Szulejmánnál nem jobb, de esti edzéshez tökéletes. :P

És a legnézettebb a magyarországi TV-adások közül.Ez is bizonyítja, hogyt az embereknek nem tanulság kell, hanem ami leköti a figyelmüket, érdekes.

2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
mert egy Walking Dead vagy egy One Piece nem érdekes :D
2013. szept. 11. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!