Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hosszú a sztori de lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hosszú a sztori de lécci olvassátok el (többi lent)?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok van egy kis barátnőm 9 éves neki van egy tesója aki 17 éves és nagyon bejön de az a baj ,hogy van barátnője és a barátnőm tud róla de ő azt mondja hogy segit megszerezni de jobban ajálgassa az uncsiját aki 14éves és nincs barátnője a tesómh focizn szokottjönni minden hétvégén meg a családjával közösen elmentünk strandolni ja és azért ajálngassa mert szerinte sok a 4év korkölömbség mit csináljak hogy szerrezzem meg magamnak valamelyik fiut mert a 14 évessel jó barátok vagyunk és nem szeretném elrontani. Szerintetek mit tegyek??
2013. aug. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég hosszú mondat lett az első...


Nos, szerintem hanyagold a 17 éves srácot, mert valószínűleg ha van barátnője, akkor nem pont egy 13 éves lányért fogja feldobni a kapcsolatát, és lássuk be, még nagyon kislány vagy. Nem is értem miért akarsz ennyi idősen "megszerezni" valakit. Meg ez nem úgy működik, hogy a 9 éves barátnőd "beajánl". Várj inkbáb még pár évet.

2013. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nézd tovább a minimaxot.a 17 éves srácok nem egy 13 évessel fognak leállni,aki(lássuk be ahogy írtál) nem túl érett.Érd be a korodbeli fiúkkal...
2013. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 éves fiúk, nem akarnak 13 éves szűz fejletlen lányokkal kezdeni. Nekik már belevaló csajszi kell, aki egy bacardi mellett szétszopkodja őket.
2013. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. A csaja 13éves 2. Érettebb vagyok a koromnál 3.bevállalòs merész csajszi vagyok 4.Ki mondt a hogy szűz vagyok?
2013. aug. 27. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
13 évesen nem vagy szűz? Erre nem mondok inkább semmit.
2013. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!