Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha zavar mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar mások véleménye?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiu..de inkább belsőleg..mivel kicsit csúnya.oda juttunk,hogy jàràsról meg csókról beszélünk..nekem első lenne 16 vagyok..jó kicsit ciki..na de egyik bartátnőm nyüstől,hogy ő undorodna ..a màsik viszont tàmogat.s ott van még az a mindenbe belekötő tàrsadalom..mit tegyek?:(

2013. jún. 9. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, szimplán éretlen vagy, szegény sráccal meg csak kib*sznál, mert ilyen gondolkozással nem tudnád maradéktalanul felvállani. Hiába vagy 16, gyerekesen gondolkozol, tanulj, barbizz, vagy akármi, a fiúkat meg hanyagold még egy ideig
2013. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor nem érdekel más véleménye, a belső megszépíti az embereket:)
2013. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye!
2013. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal és kicsit éretlen vagy még lelkileg (mondjuk azért nem annyira, mint a nyüstölő barátnőd). Ne sértődj meg, én is ilyen voltam ennyi idősen. Valószínűleg később változni fog az értékrended. Mindenesetre jól gondold át, hogy mennyire fontos neked a kívülállók véleménye, mert ha most még annyira meghatározó, hogy emiatt kiábrándulsz a srácból, akkor inkább hagyd, ne hülyítsd szegényt!
2013. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez van velem is xd az elején énis féltem mások vélemenyétől, de később már rohadtul nem érdekelt. Én nem mondtam/mondom el annak a barátnőmnek ,h járok a fiúval ,aki azt monddta undorodna tőle... és az osztályba is max. 2 ember tudja ,h járunk ( az én és az ő legjobb barátja) ,de nem a kinezete miatt tudjak ilyen kevesen....

Nekem is kellett egy kis idő amig túl lépsz azon h h néz ki és h mások mit gondolnak ,de ha max. 1 hónapon belül nem megy akkor haggyad es ne járj vele ,gondolj bele milyen lenne ,ha téged szégyelne a barátod;/

15/L

2013. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt annó, haveroknak nem tetszett a lány én meg hagytam inkább. Bánom azóta is mint a kutya..
2013. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!