Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok így? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így? Rengeteg csaja volt és ez engem picit zavar vagy csak azért érzek így mert nekem még ő az első pasim? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátomnak rengeteg csaja volt és ezt be is valotta az elején mondta hogy nem szerette őket csak mondta nekik,mert a csaj is mondta és ő is vissza mondogatta,és azt mondja,hogy velem tényleg komolyan gondolja és hogy nagyon szeret,hogy már nélkülem még az életét sem tudná elképzelni és hogy ép az fogta meg őt bennem,hogy nem adom magam olyan könnyen. Szerintetek tényleg szeret? vagy olyan lehetek neki mint a többi? és igen én érzem,hogy szeret :) csak hát még tapasztalatlan vagyok:( és igen azt is mondta hogy a sexel vár akármeddig,szokott ott fogdosni meg minden csak nadrágon keresztül hagyom neki és igen én is szoktam neki nadrágon vagy boxeron keresztül. Ja igen csak normális válaszokat ha kérhetném ..és azt még hozzá teszem nagyon féltékeny ahogy én is és félt nagyon aminek én csak örülök :) ..már az anyukájának is bemutatott,és én is pt az enyémnek.Szerintetek tényleg szerethet? és miért érzem ezt igy hogy több csaja volt? ő19 éves én 16 ..és 3 hónapja vagyunk együtt
2012. dec. 28. 00:27
1 2
 1/13 okoska31 ***** válasza:
szerintem csak ki akar dumálni a bugyidból - olyan vagy neki, mint a többi.
2012. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
konkretizáljuk,mert nagyon nem ugyanaz a sok csajjal járt figura és sok csaj megdugott forma.
2012. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 csajjal feküdt le
2012. dec. 28. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:

jah,most nézem.

ha 3 hónapja vár,akkor full amatőr,csak jó a promója,hihetsz neki,valszeg ő is szűz.

2012. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem szűz
2012. dec. 28. 00:32
 6/13 anonim ***** válasza:

csak az idő dönti el szeret-e

bármi lehet


(16 évesen nehogy megbánt mit csinálsz)

2012. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
I love yu bébi!!
2012. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez lenne a gond, hanem az, hogy a többieknek hazudott. Akkor honnan tudhatnám, hogy hozzám őszinte?
2012. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

Igen nekem is ez a gond :( ..hogy miért pont nekem mondana igazat? ..de nem baj elhatároztam lefeküdni nem fogok vele egy fél évig biztosan nem szeretnék ..és ha be vár akár éveket is abból már tényleg tudni fogom,hogy nem vagyok számára olyan mint a többi és,hogy tényleg szeret

2012. dec. 28. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de sok hasonló pasival volt dolgom és az a tapasztalatom, hogy egy ilyen fiú csak azért adja magát neked, mert le akar fektetni. Nem nézted tegnap a tv-t? Pont egy ilyen film ment, ahol a srác egy k@rógép volt és fogadtak egy csajjal hogy x-et nem fogja tudni ágyba vinni a fiú. Aztán adta a szépet a lánynak, de az meg még szintén szűz volt és óvatos, a végére viszont a fiú olyan mértékben beadta magát neki, hogy szó szerint is megtörtént! Lefektette aztán a lányt csúnyán kihasználta és dobta. Majd a szemébe mondta a srác, hogy csak trófea voltál. És ez sajnos nem csak a mozikban történik meg kislány, hanem a való életben is! Figyelj, én nem akarok ebbe beleszólni, nem is az én dolgom lenne, csak azt szeretném, ha óvatos lennél. A naiv lányokat simán még meg is erőszakolhatja egy fiú. Én tapasztalatból beszélek, sajnos van egy ilyen fétisem, hogy a rossz fiúkat szeretem illetve vonzom. A linkebbeket. Természetesen nem vagyok c@fka, csak azzal a fiúval fekszek le, aki engem is vonz, persze körültekintően! Na most, saját magam is észreveszem, szerencsére van egy ilyen jó szokásom, hogyha a fiú csak a skalpomra hajt. Tipikus tünetek: adja a szépet, szeret, imád, neki senki nem kell rajta kívül, blablabla...tipikus benyalás és ha a srác még idősebb is, hidd el 3 év fiatalkorban soknak számít az a srác már nemileg érett és mint írtad nem is egy szende szűz f@szi. Én nem javaslom, hogy higgy neki! Egy ilyen pasi ki fog használni. Nem fog miattad megváltozni! Én is össz-vissz 1 rockersrácot tudtam csak hosszabb távra magamba bolondítani, kb. 1 évig. Az már egész szép. De ahhoz képest, hogy hányat akartam "magamhoz láncolni", nos...no comment. Sok sikert, de jobb, ha vigyázol vele! Ebben a mai világban ne légy naiv, mert meg fogod bánni!!! Remélem valamennyit segítettem!
2012. dec. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!