Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktátok fogdosni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok fogdosni a pasi golyóit szex közben?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nekem focibaleset miatt el kellett távolítani az egyik herémet, és még szűz vagyok. Most van egy csaj aki már nagyon akarja, de én félek, ha ezt észre veszi, akkor kiábrándul majd belőlem. Vélemények?
2013. aug. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ... :S Bele se merek gondolni, milyen baleset lehetett... :SS
2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ha csupasz és ápolt:) olyankor olyan puha
2013. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frigg ***** válasza:

Hidd el, ha normális a csaj, nem fogja zavarni, emiatt szerintem nem kell aggódnod.


A kérdésedre a válaszom: előfordul, igen, de ez a póztól is függ.


23/N

2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy ábrándul ki. ha szeret, akkor biztos nem. és engem egyáltalán nem zavarna.:)
2013. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!