Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több ilyen nő van? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ilyen nő van? Lehet valami oka, hogy így viselkednek?

Figyelt kérdés
Lehet annak valami oka, hogy egy nő egy falat épít maga köré, nem lehet hozzá közel kerülni vagy csak nagyon nagyon nehezen nyílik meg, nőknek, férfiaknak egyaránt. Úgy viselkedik mint egy jéghegy. Vagy van itt is ilyen nő? Ők miért viselkedhetnek így?

2013. aug. 27. 15:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert ronda vagy.
2013. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen. Mindennek a korábbi élettapasztalatok az okai...
2013. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
kőművesek...
2013. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért viselkednek így, metr az életben sokat bántották őket. Nem csak a nők, de a férfiak is ilyenek sokszor. Vagy az is lehet hogy nem bíznak a másikban eléggé, hogy megnyíljanak.
2013. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
1- nem rólam van szó
2013. aug. 27. 15:23
 6/28 anonim ***** válasza:
Te mi okból tetted fel a kérdést?:D
2013. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem több ilyen nő is van. De fiú is. Nem hinném, hogy ez nemtől függ. Valószínűleg csalódtak, vagy beleszaladtak egy nagy pofonba régebben és benőtt a fejük lágya, illetve a fal is. :)
2013. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Mert ők a Mr. Tökéletest várják, rajtuk kívül mindenkit visszapattintanak a falról.

Persze a kiskaput bárki megtalálhatja a falon: sok pénzre azonnal nyílik...

2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Volt dolgom ilyennel, de én áttörtem a falat.
2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Olvastam erről.azért van mert egy lány mondjuk 15 éves kora eljár bulizni.mondhatjuk h. egy buliban kb 5 fiu próbálkozik nálla. 20 éves korára ez 1200 fiut jelent.Ha nem huznának falat akkor nagyon nehéz lenne lerázni az összes srácot.Persze kivételek vannak.
2013. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!