Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik pusztán szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik pusztán szexuális kapcsolat hosszú ideig nő és férfi között?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Max addig míg valamelyik nem talál magának párt.
2013. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam 4 éve tart, nem tudom hogy ez relatív hosszúnak számít-e, de még nem hiszem hogy mostanában lesz vége, bár kitudja .. :)
2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is volt :) 23/F
2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik, de az olyan is. Nem kéne ha ingyé adnák akkor sem.
2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 1 hónapja tudok magaménak egy ideiglenes szexpartnert, nincsenek érzések, csak szex és más semmi. Na jó, nagyon sokat beszélgetünk, napi szinten. De teljesen baráti szinten csípkelődünk, viccelődünk, megvitatjuk hogy neki milyen nők jönnek be, és hogy nekem milyen férfiak.. stb Az ágyban pedig nagyon jó az összhang! :D
2013. aug. 27. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem! ahol szex van egy idő utàn kialakul a szerelem!
2013. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy alakul ki. Egy évig jártam össze valakivel, eszünkbe se jutott, hogy szerelmesek lennénk.
2013. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!