Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy ha meglátom egy lánynak, hogy szőrös a keze vagy a lába akkor szinte rosszul leszek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 00:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor a kézfejre? (van, aki a kart is hajlamos kéznek nevezni) Végülis ezt is megértem, nem lehet valami kellemes látvány. De a rosszullevés talán kicsit túlzó reakció.
2013. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nagyon hidegen hagy. Csak akkor zavar, ha nagyon erős és sötét szálakról van szó.
2013. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
#5 Én borotválom a karomon is a szőrt, és nem nőnek a helyén erős, fekete, bökős szőrszálak. :) Ez egy hülye tévhit, borotválkozástól nem lesz erősebb a szőr, sötétebb meg pláne nem. És nem is nagy macera 1-2 naponta zuhanyzásnál leszedni, nagyjából 1 perces művelet.
2013. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ha legyantáznám a karom, kipattogna, és piros lenne. Talán még szőrbenövésem is lenne. Nem beszélve az epilátorról.

A lábam oké, felveszek egy hosszú nadrágot, ha gáz van. De folyton pulcsit hordani? Nekem ehhez nincs kedvem, lehet ezért igénytelen vagyok, de ez legyen a legnagyobb gond.

Ami még szóbajöhetne, az a szőkítés.

L17

2013. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DreamWeaver ***** válasza:
73%
Ez egy pszichés betegség. Nem csak Te vagy így vele, kérdező, de "szerencsére" nem sok ilyen fiú/férfi van. Kisebbek az esélyeid a párválasztásnál. Ennyi az egész! :) Egyébként kívánom Neked azt, hogy jöjj össze egy olyan lánnyal (feltéve ha srác vagy), aki majd undorodik attól, hogy szőrös a karod és a lábad és legyél rákényszerülve arra, hogy rendszeresen szőrtelenítsd Magad. Aztán kérdezd meg Magadtól; Milyen érzés?
2013. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én egyszer szerettem egy lányt olyan szép és aranyos volt, pedig szőrös volt a karja xDD
2013. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem gáz ha pihés az alkar vagy a láb. Inkább mint hogy szúrjon a borosta te nagyon okos!:)
2013. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
egyszer próbálnád ki milyen a folyamatos szőrbenövés, a sebek, mivel muszáj "elkaparni", hogy ne nőjön be. én gyantáztatom, de akinek hajlamos a bőre erre, annak ez sem megoldás. de ha ennyire undorodsz, akkor keress olyan lányt aki borotválja minden nap. a szúrós kar aztán tényleg nem kiábrándító.:P
2013. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Majd találsz egy hasonlóan aberrált, csupasz mániás nőt és boldogíthatjátok egymást, és kínosan ügyelhettek minden nap hogy a másik nehogy találkozzon eredeti valótokkal és elhányja magát:D
2013. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DreamWeaver ***** válasza:
34%
Utánam szólók, ment a zöld kéz!
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!