Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18évvel idősebb nős férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18évvel idősebb nős férfiba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, korához képest nagyon jól néz ki, olyan mint egy 25éves.

A bibi hogy van felesége és két gyereke, nekem szintén van párom.

Sajnos vele a kapcsolatom nem az igazi, hisz táv kapcsolat, nem ad magára el van hízva.

Viszont ez a másik férfi teljesen megbabonázott, nagyon vonzódom hozzá, szinte kívánom őt.Oda vagyok érte nagyon!

Sokat beszélgetünk, hívott már randizni, de még nem feleltem rá konkrétat.

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. aug. 28. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

" nem ad magára el van hízva. "

Akkor miért nem hagyod el?Undorító vagy.

2013. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem vagy undorító, de aki ilyet ír az az.

Szerintem is hagyd el a barátod, nincs értelme egy ilyen kapcsolatnak. Ráadásul, ha kiderül, akkor még nagyon meg is bántod. Lépj tovább, jobb lesz mindegyikőtöknek.

2013. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi is a hűség szobra lehet...
2013. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Gondolom meg akar d,gni. Nincs más, csak egy fiatal disznó vagy egy öreg normál? Keress harmadikat.
2013. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hagyd el a párodat,keress másikat, a nõs a férfit meg felejtsd el, mert meg fog tépni a felesége!
2013. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha csak szexet akarsz, akkor menj vele randizni. De azt ne várd, hogy elhagyja a családját érted/miattad. Nem fogja.


Nekem volt már több nős pasival is dolgom, egyikkel 3, másikkal 2 évig voltunk "kapcsolatban". Persze ehhez olyan ember kell, aki megbízható, elfogadja, hogy nem fogja elhagyni a feleségét az illető, stb. Ha nem vagy ilyen, akkor inkább hagyd.

2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts vele, de ne azért, hogy egy nős férfi szeretője legyél.
2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egyébként azt kifelejtettem hogy nem vagyok jó a páromnak, tudom hogy jobbat érdemelnék, nem érzem mellette szépnek magam. Mindenkivel kedves, mindenkinek segít nekem viszont soha.Állandó szemezgetés, mosolygás más nővel engem irritál!

Viszont nekem van párom, neki szintén.

Egyikőnk sem vagyunk el a kapcsolatban, viszont együtt szuperül ellehetnénk nem?

2013. aug. 28. 12:07
 9/24 anonim ***** válasza:

Együtt szuperül ellehetnétek az biztos...,csak nem a nôs pasival!

Szerinted elhagyná a családját miattad? Biztos hogy nem!

Egy alkalomra, vagy esetleg egy pár alkalomra jó lennél neki, de többet nem várhatnál tôle!

2013. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

"nem érzem mellette szépnek magam"


- de ez lehet, hogy azért van, mert egy pocsék ostoba tyúk vagy

2013. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!