Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Tegnap este csókolóztam először egy lánnyal. Elmondjam neki hogy most csókolóztam először ?
2013. aug. 28. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
elmondhatod, lehet tetszene is neki hogy neked ő volt az első
2013. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem muszály :))) szerintem teljesen felesleges elmondanod csak ha rosszul alakult ha meg jól ne mert a lányok tudod milyenek (nem álltalánosítok előre bocs) még ha jó is de első akkor is képesek nyavalyogni
2013. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eléggé bizonytalan vagyok :/
2013. aug. 28. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Én nőként azt mondom, érdekesebb leszel a szemében, ha tapasztaltnak látszol. Ha elmondod, azt is gondolhatja, hogy azért nem volt eddig más, mert másnak nem kellettél.
2013. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudja hogy még nem volt senkim
2013. aug. 28. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezz, akkor ne hazudj, és mondd el az igazat, de magadtól ne, mert

1/felesleges

2/ a lányok szeretik a tapasztaltabb fiúkat, vagy azt az illúziót, hogy tapasztaltabb :)

2013. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben ! köszönöm, akkor nem mondom el.
2013. aug. 28. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha összejöttök, és jártok egy ideje, simán elmondhatod neki :) Szerintem örülne.. Vagy nem is tudom.

Az egyik barátnőm 9 hónapja van együtt a barátjával, és mikor rákérdezett, a fiú azt mondta már csókolózott életében.

Mikor 1-2 hónapja jártak mondta el neki, hogy amúgy nem, és a barátnőm volt neki az első. Ő nagyon örült ennek, csak az nem tetszett neki hogy a srác hazudott előtte.

Úgyhogy ha nem akarod ne mondd el, de ha rákérdez ne kamuzz! :)

2013. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!