Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni a melegeket?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsak, miért akarják sokan, hogy ne legyenek? Ha itt most köztetek is van olyan aki így gondolja, az megírná, hogy miért? ..kíváncsi vagyok rá, de kérlek titeket ne csak annyit, h "mert undorító" hanem egy rendes indokra lennék kíváncsi (ha létezik ilyen:D)

2013. aug. 29. 00:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
14%

Mert illetlenség a nyilvánosság elé tárni a magánügyeiket, meg kell változtatni őket, tehát erről a szokásukról le kell szoktatni őket, és a magánéletüket a saját lakásaikon belül kéne élniük, nem a felvonulásokon.

Ez vonatkozik egyébként sok kérdezőre is itt, aki nem meleg, és itt teregeti ki a magánéletét, ami nem tartozik senkire. Na, ebben mindenkinek azonnal meg kéne változnia.

2013. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 MrSlender:3 ***** válasza:
17%

Ha titokban csinalnák.. Semmi baj nem lenne. Érdekes es nem megyek ki felvonulni hogy : HETERO VAGYOK!

Amugy meg természet ellenes civilizacios betegség.

2013. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
jo persze, sokakat zavar a felvonulás, de nem feltétlenül arra gondoltam, hanem ugy általánosságban.. miért zavarja embereket, ha valaki meleg?
2013. aug. 29. 00:12
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
1-es válaszolónak: Magánügy-e az, ha a párodról van szó a munkahelyeden? És ha egy buliba meghívnak a partnereddel együtt, akkor a veled azonos nemű párodat le kell tagadni?
2013. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

egyet értek a 3masal..

"titokban"? szoval nem lehet teljes élete valakinek csak mert meleg? és szerintem épp ezért vonulnak fel, h ne legyen kevesebb joga mint egy heterónak akinek nem kell "titokban" élnie:)

2013. aug. 29. 00:15
 6/33 MrSlender:3 ***** válasza:
0%
Mondom. Természet ellenes emberi hülyeség. Romábol kiindulva. Adj szabadságot a népnek ilyenekre bass*a el...
2013. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: jól érted,

Mr. Slender: ezek nem érvek, és már milliószor végig lett tárgyalva, hogy miért baromság. Valami jobb nincs?

2013. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
"emberi hülyeség"? és nemhiszem, h természet ellenes, mert mióta ember létezik, azóta létezik a homoszexualitás is
2013. aug. 29. 00:18
 9/33 anonim ***** válasza:

Hát ja, illetlenség. Mármint vágjátok, nekem semmi bajom Szent Istvánnal, amíg a négy fal között csinálja.

Meg különben is, az eső mikor döntötte el, hogy eső lesz?

2013. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 MrSlender:3 ***** válasza:
10%
Nem értek veletek egyet. A törtenelem soran nem tudsz mashol homosexualitast mutatni csak a tulzott liberalis korszakokban. A termeszet ellenest meg ha nem érted akkor ugy mondom hogy hiba. Es a hibakat tudatosan meg kell szüntetni.
2013. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!