Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni a melegeket?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsak, miért akarják sokan, hogy ne legyenek? Ha itt most köztetek is van olyan aki így gondolja, az megírná, hogy miért? ..kíváncsi vagyok rá, de kérlek titeket ne csak annyit, h "mert undorító" hanem egy rendes indokra lennék kíváncsi (ha létezik ilyen:D)

2013. aug. 29. 00:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

egy embernek minden b*sza az orrát még a saját pofája is...

19/F

2013. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mert sok korlátolt ember van, aki képtelen elfogadni, ha valaki bármiben mást gondol, csinál, szeret, mint ő az nem jó és nem tudja elfogadni. Jó példa erre az, amikor sok ember tök "szürkén" öltözik és ki van akadva ha valaki színesebben, divatosabban öltözködik. És az emberek ne vigyék a magéletüket az utcára... akkor a heteró párok legyenek kedvesek ne fogják meg egymás kezét, ne csókolózzanak, mert én melegként nem vagyok rájuk kíváncsi.
2013. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Elles Panty válasza:
61%
Egyetértek. Akkor senki ne vigye ki a magánéletét a lakásából. Nem vagyunk kiváncsi arra, hogy az emberek az utcân nyalják-falják egymást...
2013. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%

Elles Panty:


remélem akkor az összes hetero Facebook ismerősöd képe és profilképe alá is, ahol kézenfogva vagy csókolózva van valaki a párjával lefényképezve, odakommenteled, hogy "minek kell ezt nyilvánosságra hozni? miért nem maradhat meg ez a 4 fal között?".


meg ha látsz kézen fogva sétáló párokat, akkor azokhoz is odamész beszólni?


ha nem, akkor csak egy szánalmas képmutató bigott f@aszfej vagy :D

2013. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

A törtenelem soran nem tudsz mashol homosexualitast mutatni csak a tulzott liberalis korszakokban.


Lehet hogy ez azért van, mert csak az általad "tulzott liberalis" korszakokban nem üldözték őket?!

2013. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 MrPifta ***** válasza:
100%

A legfontosabb dolog a boldogság. Én csak férfival tudok boldoganélni, hagy legyek boldog. Neked nem kötelező melegnek lenni, soha nem is lesz az, de én hagy legyek boldog a barátommal.

Aki papokat lát a felvonuláson, jövőre jöjjön ki. 10 éve volt 1 pap rózsaszín ruhában, azóta is őt mutogatják mindenhol. Mindenki más utcai ruhában volt az idén is. Felvonulás addig van, amíg elnyomják a kissebbségeket.

2013. aug. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Elles Panty válasza:
100%

Kedves, draga, ertelmes illeto, aki valaszolt a valaszomra!

En nem mondtam, hogy mindenki otthon legyen csak egyutt szerelmevel. Csak annyit, hogy ha a heterok nyilvanosan egyutt vannak szerelmukkel, akkor a melegeknek is lehetne, anelkul, hogy mindenki megbamulná ôket...

2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

1. voltam, a 4. válaszolok.

Félreértetted. nem erre gondoltam, hanem arra, hogy a mellüket verik, dicsekednek vele, hogy ők milyenek. amit felvetettél, az újabb nehéz kérdés, de hát ők oldják meg ezt, ne én, ez az ő problémájuk. egyébként másokat meg az zavar, hogy egyesek között 20 év korkülönbség van, vagy más embertípushoz, más valláshoz stb. tartozik a párja, ezt is nekik kell megoldani, meggondolni, felvállalják-e vagy ne.

de én szerencsére nem nagyon szoktam meghívni embereket a párjukkal, vagy hasonló, szóval engem nem érint. mondom, oldják meg ők, ahogy tudják, ahogy akarják.

Engem pl. a melegvideók zavarnak. a youtube-on párszor botlottam ilyenbe, de kommenteltem is oda, hogy nekem ez nem tetszik. a youtube-on bárki láthatja, én is véletlenül is bele tudok botlani ilyenbe és nem szívesen látok ilyet, és ilyenkor kifejtem ott a véleményem. erre mondtam, hogy nem tartozik senkire, hogy kinek milyen a kekszuális beállítódása, és a youtube-on se dicsekedjen vele, mert én se töltök fel oda olyan videót, hogy bibibí, én heteró vagyok. majd egyszer direkt ilyen célra csinálnak honlapot, oda mindenki azért fog regisztrálni, hogy ilyen videókat tölthessen fel, amikben eldicsekedik szexuális beállítottságával. de a youtube-on figyelembe kell venni minden ember érdekét, így sem zsidózó, sem cigányozó, sem egyéb gyűlölködő videót nem töltünk fel oda, mert törlik. vallásos videót lehet, ott kitombolhatják magukat az ateisták a kommentekben. és ateista előadásról is lehet videót feltölteni, ott meg a vallásosak tombolhatják ki magukat a kommentekben. de a melegvideó provokálásnak számít, ahoyg az is annak számítana, ha heterovideót töltünk fel.

2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ftf1983 Abban igazad van, a hetero pároknak sem kéne az utcán úgymond szexuális életet élni. legalábbis én ezt soha nem fogom, mert illetlenségnek tartom. de elvárnám másoktól is, hogy ne tegyék, akár heherók, akár homók
2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
sokféle szexuális fétis, furcsa vonzódás van. ezek valamilyen szinten kezelhetők lennének, csak senki nem foglalkozik vele. pedig mindenkinek csak jó lenne, ha az emberek kritikusabban szemlélnék önmagukat, szembenéznének a sötét oldalukkal is és változtatni próbálnának. csak ugye a változás lehetőségéről se sokat beszélnek, vagy pedig csak gyűlölködnek.
2013. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!