Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/Urak! Kinek mi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Urak! Kinek mi jön be jobban, ha szőrös egy férfi teste, vagy ha szőrtelen?

Figyelt kérdés
szóval ha nő vagy meleg válaszoló vagy, akkor arra válaszolj, h mi tetszik jobban egy férfin, ha szőrös vagy ha szőrtelen a teste, de ha férfi válaszoló vagy, akkor arra, h mit szeretsz jobban magadon, ha szőrös a tested vagy ha csupasz (gondolok itt mindenre, a felsőtest, lábak, kezek, fenék, hímvessző):D

2013. aug. 29. 13:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

A hónaljáról eltüntetheti, ha úgy tisztábbnak érzi magát...

De a többi maradjon! Undorítóak a csupaszcsigák. Ja, a kukija körül is hagyja meg...! Vicces, amikor ott hiányzik valami. Az meg főleg nevetséges, ha a lába, hasa, mellkasa szőrös és ehhez a kukija körül fűnyírózik... :D


Neeeeem... Inkább legyen természetes.

Ha speciális sportot űz, akkor persze bocsánatos bűn...

És ha valaki annyira majom, hogy a vállán is vastag fekete szőrök nőnek, na akkor ő is gyéríthet. A többieknek tilos.

2013. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok. farok, mellkas, honaljkutyak amit leszedek. Nokbol is a borotvaltak tetszenek.
2013. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
A FÉRFI az szőrös. Nekem egy borotvált pasi nevetséges, egy mezteln csiga jut eszembe róluk.
2013. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelen vagy kevés mértékben szőrös. A jeti típusú férfiak nem vonzanak.


27/N

2013. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
2013. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, szőrös, hónalj-, segg- és f_szszőrömet rövidítem ollóval, a többi meg olyan, amilyenre megnő.
2013. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Hónalját szőrtelenítse, máshol nem kell. Esetleg a háta, ha nagyon dús a bozont. Egy férfi legyen szőrös, a meztelen csigák nekem nevetségesek. ( 28 N)
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 MrPifta ***** válasza:
férfi vagyok, tetszik a szőr, más férfiakon is. Magamon csak egészségügyi okokbül szőrtelenítek egyes helyeken.
2013. aug. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Pasi vagyok, és mindenhol szőrtelenítek. Kezem, lábam epilálom, a többi helyen gyantáztatom kozmetikusnál. :) Nekem így sokkal komfortosabb, és barátnőmnek is bejön, hogy tök csupasz vagyok mindenhol. :) Lányoknál is a teljes szőrtelenséget szeretem. :)
2013. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
kezed, lábad? :O hát nem tudom... én meleg férfiként csak hónalj, mellkas, intim
2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!