Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kihat a rasszizmus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kihat a rasszizmus a kapcsolatotokra? (Cigányokra gondolok)

Figyelt kérdés
Pl. barátodnak/barátnődnek van egy haverja aki cigány és pl.áthívja beszélgetni vagy elmennek vhova.Féltitek (a szerelmetek)? Megkéritek őt ,h ne barátkozzon azzal a személlyel?

2013. aug. 29. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátomnak sincs ilyen haverja, de ha lenne, az sem izgatna. Megvan a magához való esze, azzal barátkozik akivel akar, és nem lehet rávenni olyanra, amit ő nem akar.
2013. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Én vagyok annyira intelligens, hogy ez ne befolyásolja a dolgaimat.

MErt nem tartom a cigányokat rosszabbnak a többi embernél.

2013. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha teljesen beilleszkedett a társadalmunkba az illető akkor természetesen nem zavar...
2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
dehogy is. mi az hogy féltem-e???? ha már barátság alakult ki köztük, akkor annak biztos oka van. nem is értem miért lenne valaki ennyire undorítóan rasszista:S
2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az se mind1 hogy az a cigàny a putriban él e vagy pedig normàlis körülmények között.Mert ha az utóbbi,akkor elég embertelen lenne fesztivàlt csinàlni ebbôl csak a szàrmazàsa miatt.
2013. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem vagyok rasszista. Inkább emiatt szakítottunk már pár pasimmal, hogy nem bírták elviselni, hogy nekem más származású, vallású, rasszú barátaim is vannak. Ki is dobom azt, aki megpróbálna beleszólnia abba, hogy kivel barátkozzam.
2013. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagynak az ilyen származásbeli dolgok.
2013. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a cigánysággal kapcsolatban utóítéleteim vannak 21évet éltem köztük,nekem ne mondja senki hogy jajj hát nem mindegyik olyan...meg hogy vannak köztük rendesek is!Persze vannak,kivel rendes?Veled az mert jóban vagy vele (nekem is van olyan) és másokkal??Nekem olyan barátaim" nem lehetnek akik velük foglalkoznak,sem olyan kapcsolatom!Sőt,ha pl facebookon is meglátom hogy valamelyik ismerősöm foglalkozik velük vagy bármi ilyesmi azt azonnal tiltom legyen az bármennyire közeli...lehet rasszistának nevezni,akkor ha tisztában vagytok a szó fogalmával: a rasszista az,aki a saját rasszán kivül elítéli az összeset,nos nekem a többi rasszal semmi bajom nincs csak ezzel az eggyel!
2013. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor irjam azt hogy haljon ki az összes??akkó felpontoztok??
2013. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!