Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok meztelenül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok meztelenül lenni otthon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hazaértek, levetkőztök teljesen és úgy végzitek a tennivalótokat (kajálás, olvasás, tv-zés stb). Egy másik fórumon olvastam, számomra ez egy kicsit furcsa, de így belegondolva elég jó lehet, állítólag szabadság érzetet ad. Bár szerintem elég gyakran lenne merevedésem...

Kort és nemet is írjatok.



2013. aug. 29. 19:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

Nem, még sosem voltam, mert magam előtt is kényelmetlenül érzem magam, nem felszabadultan. És mindig meglenne bennem az érzés, hogy bármikor megláthat valaki....

Viszont nyáron, amikor egyedül voltam, sokszor mászkáltam itthon extrarövid, tapadód sortban és topban, amit felhajtottam, így kint volt a hasam, na az kényelmes volt. :D Így sosem mászkálnék a család előtt. :D

17, lány

2013. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Nightmare Princess ***** válasza:
100%
igeeen :D
2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Imádok meztelenül lenni itthon. Egyedül is imádok itthon lenni, de amikor a kettő kombinálódik az baromi jó. Jó érzés nem tudom miért. Jó lenne kimenni teljesen meztelenül a házból is, de az a baj, hogy a szomszéd nem biztos, hogy díjazná a látványt. Nomeg a kutyánk is lehet játéknak nézné a himbilimbit. :D
2013. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Szerintem azért lenne gyakran merevedésem, mert maga a szitu izgatná a fantáziámat:D Abszolút nem szoktam csak úgy meztelenkedni, még póló nélkül sem szoktam rohangálni.
2013. aug. 29. 20:12
 15/40 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat!:D Ezek szerint itt is akadnak emberek, akik csinálják ezt a "hobbit":D
2013. aug. 29. 20:13
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Nyáron szoktam meztelen lenni itthon, nincs azzal semmi gond. Aludni viszont télen nyáron meztelen szoktam, csak úgy kényelmes! (31F)
2013. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 AeonFLUX ***** válasza:
73%

soha

21L

2013. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%

szoktam.28/f

de azért leterítek egy törcsit a dolgokra,nem smirglizem végig a lákást a kukacommal.

Meg kitudja miféle csöves után ülök a buszon,villamosan és hozom haza a különböző tenyészeteket a ruhájáról.Ami aztán olyan betegséget ragasztan kis testemre aminek még neve sincs.

szóval csak ovatosan a pucérkodással.

2013. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Ágota Nóra ***** válasza:
89%

Szoktam itthon meztelenkedni,főleg suli után mikor hazaéren,ja és nyáron...


14L

2013. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam.


34L

2013. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!