Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok meztelenül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok meztelenül lenni otthon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hazaértek, levetkőztök teljesen és úgy végzitek a tennivalótokat (kajálás, olvasás, tv-zés stb). Egy másik fórumon olvastam, számomra ez egy kicsit furcsa, de így belegondolva elég jó lehet, állítólag szabadság érzetet ad. Bár szerintem elég gyakran lenne merevedésem...

Kort és nemet is írjatok.



2013. aug. 29. 19:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk természetes, hogy haza érve ruha le, egy zuhany és ruhát nem veszünk fel.

Igazad van, szabadságérzetet ad. Mindig szabad a cicit, popsit, marokra fogni. Ja és mást is.

2016. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig meztelenül vagyunk itthon, a feleségem is és én is. Úgy is alszunk egész évben. Nekünk ez a természetes. Ha pedig el akarom kapni egy menetre, nem kell ruhákkal bajlódni.:)
2016. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha hazaérünk munka után akkor fürdés, és utána már nem veszünk fel semmit. Hétvégén, ha nincs nagy bevásárlás és épp nincs programunk csak az otthoni pihi, egyáltalán nem öltözünk fel. A férjem csak otthonkának hívja:) Alvásnál sincs rajtunk semmi a takarón kívül. A gyakori merevedést szoktuk orvosolni:) 30/N
2016. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Én még sajnos azóta se tudtam ezt megtapasztalni. :D Az albérletbe túl sokan vagyunk ehhez. :/ Talán ha majd egyszer megengedhetem magamnak a saját lakást.


(Akkor a gyakori merevedéssel kapcsolatos sejtésem ezek szerint nem teljesen alaptalan :D)

2016. szept. 1. 15:53
 35/40 anonim ***** válasza:
59%
Fúj ez gusztustalan. Persze.
2017. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Csak nyáron,ha extrém meleg van,de egy szál bugyit toppal azért nappal csak veszek fel általában a szembe szomszéd miatt.
2017. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
fecskeben neha :p
2018. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Otthon anyueknàl nem volt tabu nalunk a meztelenkedes és szerintem ez így volt jó. Most hogy kulon koltoztem anyuektol neha felmeztelenul fozok vagy bugyiba flangalok itthon
2018. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
22L utolso voltam
2018. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Még nyáron a nagy melegben kipróbáltam a meztelenül alvást...de eléggé fura volt, talán nem is pozitív értelemben fura (nehéz eldönteni:D).

Nálunk otthon a meztelenkedés sosem volt szokás. Valószínűleg emiatt szokatlan nekem.

2018. jan. 14. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!