Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok meztelenül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok meztelenül lenni otthon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hazaértek, levetkőztök teljesen és úgy végzitek a tennivalótokat (kajálás, olvasás, tv-zés stb). Egy másik fórumon olvastam, számomra ez egy kicsit furcsa, de így belegondolva elég jó lehet, állítólag szabadság érzetet ad. Bár szerintem elég gyakran lenne merevedésem...

Kort és nemet is írjatok.



2013. aug. 29. 19:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Csak nekem nincs ilyen ismerősöm vagy nem merik bevallani? Erről a baráti körötök tud?:D
2013. aug. 31. 10:45
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam. Ha tehetem akkor meztelenül vagyok itthon, ugy a legkényelmesebb. lakásban udvaron tudok meztelenül lenni. Van olyan nyaron, hogy napokig meztelül vagyok.
2013. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam, és vannak olyan barátaim is, akikről tudom, hogy szoktak. Nekem az a fura, hogy ez másnak fura. :)
2013. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így. Ha hazaérek, egyből levetkőzöm, s ha nem kell mennem sehová, akkor egész nap meztelen vagyok.36F
2013. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
92%

hát én nem szoktam tudniillik gyakran jön a postás ilyen tértivevényes levelekkel amikert alá kell írni. meg olyan nagy forgalom van itt mint a Barátok Köztben. egy csomószor azt hiszik a lakásunkra az elhelyezkedése miatt hogy házmesterlakás pedig egyáltalán nem az. szóval minden agyalágyult szerelő, szórólapos vagy idegen aki nem tudja hogy kell kimenni(melyik gomb nyitja belülről az elektromos kaput)hozzánk csönget be

de valószínüleg egyébként se tenném, ha kiskoromba szemérmes voltam akkor most se változik meg a jellem függetlenül attól hogy meglátnának e vagy sem

2013. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia én szoktam és álltalaban akkor ha egyedul vagyot otthon es olyankor szabadan erzem magam es nezhetsz amit akarsz csinalhatsz amit akarsz bar kellemetlen amikor a szomszed megbamul :S

18/l

2013. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Meztelen 18 éves csajt ki ne bámulna meg?:D Vagy a szomszéd nő?
2013. szept. 15. 19:19
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetem én is meztelen vagyok itthon. Sokkal jobban érzem így magam.

Sajnos az én ismerőseim közül nincs senki aki ennek a "hobbinak" élne. :(

45/N

2013. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Beni boy ***** válasza:
100%
Amikor csak tehetem meztelenul vagyok.A kertbol egy reszt levalasztottam,ott szoktam nudizni :) Nagyon jo erzes hogy az egesz testemet eri a friss levego,napfeny :)
2013. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretek meztelenkedni otthon, ha tehetem csak úgy vagyok


27/F

2015. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!