Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Orvosi egyetem mellett hogy...

Orvosi egyetem mellett hogy lehet valakinek kapcsolata, ha nagyon feszített a tempó, de szeretne? :S

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Az ember csak azt nem tudja amit nem akar tesókám.
2013. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lazán lehet. Csak a vizsgaidőszakok nagyon húzósak.
2013. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy húzós... :D de az a baj,h nemcsak a vizsgaidőszak,hanem minden hét szorgalmi időszakban is. Magányra ítélve...:(
2013. jún. 19. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolata nyugi. Be kell osztani az időd és kész. Miért, gondolod hogy ott mindenki szingli csak mert "nincs ideje"?:)
2013. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"de az a baj,h nemcsak a vizsgaidőszak,hanem minden hét szorgalmi időszakban is. Magányra ítélve...:("


Ez baromság. Már négy éve nyomom ezt a sz@rt csúszás nélkül, de mindig volt időm arra amire kellett.

2013. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az emberek nagyrésze szingli. Ha van is az illetőnek valakije nem marad meg sokáig mellette,mert ha nem orvosis ő is,akkor nem fogadja el azt,h pl. a hétvégén alig van fél óra szabad idő találkozni.
2013. jún. 19. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:

"Az emberek nagyrésze szingli. Ha van is az illetőnek valakije nem marad meg sokáig mellette,mert ha nem orvosis ő is,akkor nem fogadja el azt,h pl. a hétvégén alig van fél óra szabad idő találkozni."


Újabb baromság. Alig van szingli az évfolyamomon, és az sem azért szingli, mert nem ér rá, hanem mert hozzám hasonlóan, csajozás terén lúzer.

2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én pont,hogy azt látom,hogy nem lúzerek. Szórakoznak mindenkivel,kapcsolatban vannak ezzel is-azzal is. Nem értékelik a nőket,mert megtehetik,hogy váltsanak.egy orvos fiú mindig kapós a lányok körében. Tudom,ez is baromság. :D
2013. jún. 19. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Én pont,hogy azt látom,hogy nem lúzerek."


Én nem mondtam azt, hogy lúzerek. Azt mondtam, hogy annak nincs nője aki hozzám hasonlóan lúzer a csajozás terén.


"Szórakoznak mindenkivel,kapcsolatban vannak ezzel is-azzal is. Nem értékelik a nőket,mert megtehetik,hogy váltsanak."


Ez a medikus társadalomnak csak egy szűk rétegére igaz. A többségnek tartós kapcsolata van.


"egy orvos fiú mindig kapós a lányok körében. Tudom,ez is baromság. :D"


Egy ORVOS, de nem egy MEDIKUS! Én legalábbis nem érzem magam túl kapósnak, sőt! Egyébként amikor kijelentem, hogy orvostanhallgató vagyok, akár azt is mondhatnám, hogy bölcsész vagyok, a nőknek semmi különbséget nem jelent, a kiváltott hatás ugyanaz. Csóró egyetemista és kész.

2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"egy orvos fiú mindig kapós a lányok körében."


Egyébként egyetemista berkekben a jogász és a közgazdász srácok a legkapósabbak.

2013. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!