Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, mi jön be nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mi jön be nektek?

Figyelt kérdés
Ti milyen női parfümre gerjedtek a legkönnyebben?Kedvelitek egyáltalán a jó illatokat?Ha igen melyik az?
2013. aug. 30. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
nem kell semmilyen mesterséges bűz, csak az adott személy igazi illata kell!!!
2013. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten az édes illatokat szeretem szoval Pink Sugar nálam a nyerő nőibe igen intenzív és finom vattacukor illata van egyből odavagyok ha megérzem valakin :D de mondjuk nem mkndenkinek a bőrével kompatibilis volt már akin tök furcsa illata volt , szinte büdös :D
2013. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez furcsa,úgy tudtam a férfiak nem szeretik az édes illatokat,de hát vannak meglepetések. :) És hogy álltok a friss illatokkal?Pl.Dolce&Gabbana:Light Blue,vagy ilyesmi?
2013. aug. 30. 11:20
 4/14 ASOT ***** válasza:
100%
kedvelem és szeretem a finom női illatot, de csak arra nem gerjedek be...
2013. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a parfümöket a nőkön, de meg nem mondom neked, hogy milyen fajta, mert annyit sem értek hozzá, mint a férfi parfümökhöz. Azokhoz is kb annyit, hogy nem nőkre való. De ha jó illatú én azt nagyon tudom szeretni.
2013. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem értni hieroglifa, amikor odaírni.

Viccet félretéve. Én csak azt szeretem, ha valami nagyon alig érezhető "mesterséges" illata van barátnőmnek. Úgy értve, hogy valami leheletnyi parfümöt fúj magára. Egyébként a természetes illatáért örülök meg. Érdekes, de ez az illat akkor a legerősebb, maikor megvan neki. Olyankor teljesen elborul az agyam és csak szexelnék vele... de nálunk az tabu (a mensi szex).

2013. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig szeretjük és velem együtt 10-8 haverom szerint is (pasik) rohadt jó :) szóval szeretjük de azért egy pasit vigyél magaddal ha választani akarsz mert amikor én veszek az eladő szerint aki nő mindig az az illat illik hozzám ami nekem egyáltalán nem tetszik :D szóval a női és férfi nézetek nem egyeznek :D ami szerinted jó lehet pasik szerint rossz......de mondjuk mindig azt választom ami tetszik :) az a baj h a női parfümök nem olyan jók, mint a férfi parfümök :)
2013. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na parfümnevet nem tudok írni, de nekem azok a fűszeresebb illatok jönnek be a hölgyeken. Talán azért, mert a középkorú kategóriába tartozom. Nekem az édes illat inkább a fiatal lányokhoz illő-ők viszont már nem hozzámillők..
2013. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7. Ebben egyet értek!Iszonyú jó férfi parfümök vannak!Tényleg jobb némelyik,mint bármelyik női.Nekem,ami nagyon tetszik,mint férfi parfüm,az az Armani:Black Code!Totál mámoros leszek tőle,ha megérzem az illatát! :D
2013. aug. 30. 11:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Hat en erre csak azt mondom hogy ne az itteni velemenyek alapjan valasz parfumt

Tehat ne vegyel 35-55 ezres parfumot (pl chanel )

Ezzzel sem leszel elorebb

Ha mar itt jarunk akk engem az nagyon zavar ha megyek az utcan es a csaj mogott 10 metwrre erzem a parfum szagat annyit fuj magara...


Amugy en armani hugo boss sport one millione azurro bruno banani backham puma parfum van itthon

MERT MEG TEHETEM :D

Egy 10 esert eladok egyet ha erdekel ;)

Bar ezek ferfi parfumok

Szoval ne kolts egy vagyon parfumre

Am inkabb furodni kell es kesz

Keves parfum

2013. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!