Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, mi jön be nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mi jön be nektek?

Figyelt kérdés
Ti milyen női parfümre gerjedtek a legkönnyebben?Kedvelitek egyáltalán a jó illatokat?Ha igen melyik az?
2013. aug. 30. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.Nem áll szándékomban össze-vissza vásárolni,csak kíváncsiságból kérdeztem.

Egyébként meg nem kell felvágnod,én is megtehetem,hogy bármilyen parfümöt megvegyek.És ha érdekel,drága parfümjeim vannak,mert imádom a jó illatokat.

És ha csak fürdeni kell,akkor neked sincs ennyi parfümre szükséged! ;)

2013. aug. 30. 11:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,eléggé megoszlik a vélemény. :) Biztos életkortól is függ,kinek mi jön be.Viszont lényeg a lényeg,nem kell sok parfüm,mert leginkább a saját bőr illata a legvonzóbb számotokra.
2013. aug. 30. 11:44
 13/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok akkor nekünk egyezik az ízlésünk :D nekem is most jepenleg van armani black code-om jelenleg az jön be a legjobban :D régen mindig boss-okat vettem de amióta ez van nehéz jó konkurenciát találni :D talán még a hugonak a baldessarini illata amit most vettem az ami nagyon jó és nekem tetszik, de a legjobban akkor is a black code maradt :) ezek szerint egy a "szaglásunk" :D szerintem akkor a pink sugar parfümöt nézd meg az a legjobb női amivel eddig találkoztam és te is elcsöppensz tőle :)
2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na,akkor az Armanit ne is cseréld le semmire,mert tuti befutó!És nem csak nekem,sok csaj ismerősömnek szintén kedvenc! ;) Oké,mindenképp megszagolom a Pink Sugar-t,kíváncsi lettem.
2013. aug. 30. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!