Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet barátság férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság férfi és nő között (érdek nélkül)?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok?
2013. aug. 30. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, én részese vagyok egy ilyen barátságnak :)
2013. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen, nekem is van pár barátom:)
2013. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, de tuti, hogy valaki mindig többet akar kimondva, kimondatlanul. Sok ellenkező nemű barátom volt már, és előbb-utóbb mindig kiderül, hogy vannak érzések is a háttérben (kivéve ha laza haveri viszony van, közös társaságban például).
2013. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen lehet, sőt van is. De hogy ez működjön, ahhoz két olyan intelligens emberre van szükség, akik nem csak önmaguk felé, hanem mindenki felé tudnak önzetlenek lenni.


Ha csak az egyik önzetlen, a másik kapzsi, ott ez nem működik, egy idő után kibukik a dolog, és rendszerint csúnya zárás lesz.

2013. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Haverság szintjén igen,szorosabb barátság esetén viszont valamelyik félnél mindig kialakul az érzelmi többlet.
2013. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, pl nekem is van ilyen lány barátom, igaz 200km van köztünk, de eszembe nem jutott az, hogy én akarnék valamit.
2013. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatból mondom ezt.
2013. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
ha nem jönnek be egymásnak, akk nem lesz belőle több
2013. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen NINCS barátság férfi és nő közt az egyik mindig többet érez. Esetleg "haverság" azaz közös baráti társaság ahogy azt már valaki előttem is említette.
2013. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!