Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitséég! Elöl olyan fogam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséég! Elöl olyan fogam van mint egy nyuszinak igy tudok még nyelves csokolozni?

Figyelt kérdés
Van egy páwa pasim én meg nem vagyok tul szép az elsö két fogam ki log de Ő a belsömért nagyon megszeretett hamarosan 3 éve együtt vagyunk és eddig nem volt nyelves csok mert féltem hgy a fogam miatt nem fog menni!és hamarosan lesz a 3.év hgy együtt vagyunk és akkor szeretnék nyelves csokot mert tudom hgy Ő csak arra vár hgy végre lépjünk egyett de megbeszéltünk 18 éves korunkig semmi sex!!
2013. aug. 30. 16:59
 1/7 anonim válasza:
90%
Jobb mintha pulyka pasid lenne, mert a pulyka toprongyos...
2013. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, végre egy érett gondolkodású tini (kivéve a páwa pasit...)

Igen tudsz nyelvesen smárolni egyáltalán nem akadály az, hogy milyen fogad van.

2013. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ragcsald meg a repajat :)
2013. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es XDDDDD
2013. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es: Szerinted ez egy érett gondolkodású tini? Aki 3 év alatt nem csókolózott, mert félt a fogai miatt? vátdöfákizvrongvidjú?
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz? te ettől is vagy különleges:xD Jó technikával kikerülhető a probléma:D
2013. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo lehet hgy páwa de más mint a tőbbi és nem csak a fogam miatt nem smároltunk ..kőszőnőm a válaszokat még neked is pulyka
2013. aug. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!