Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a párotok jóban lenne az ex nőjével?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom vannak akik szerint éretlen az,akit zavar,mert felnőtt emberek vagyunk,meg olyan is van,aki azt mondja,jóban van az exével,és a jelenlegi párjával együtt szerveznek közös összejöveteleket...stb.


Hát nem tudom,nem vagyok éretlen,gyerekes,de nekem akkor is furcsa,hogy régebben együtt szexeltek,romantikáztak,most meg pl együtt nevetgélnek,jól érzik magukat még mindig egymás társaságában,az illető meg vágjon hozzá jó képet.....

Nálam a kapcsolattartás az exel szakító ok,illetve nem is ismerkednék ilyennel....hülye vagyok emiatt?


2013. aug. 30. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye, mert én is így gondolom.. max. akkor ketten vagyunk hülyék, mert ezen az oldalon ez így fog kijönni.. itt mindenki természetesnek tartja, hogy bárki bárkivel beszélhet, flörtölhet, azt tehet, amit akar
2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé hülye az, aki azt hiszi, hogy a múltat eltörölni lehet egy ember életéből.
2013. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 21:45


Na megjött az aranyköpéseiről híres 56%-os,gondoltam hogy lesz hozzáfűzni valója az én kérdésemhez is :))


Na de!


Szerintem ezzel a "de csak barátok vagyunk!" szöveggel az érzelmileg gyenge emberek dobálóznak,akik nem tudnak érzelmileg elszakadni az ex párjuktól,csak maguknak sem ismerik be.....

2013. aug. 30. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

3 Magadból indulsz ki? aki minden pasijánál barisággal indit?:D


Tudod kedveske nálam a barát-barát, társ-társ

2013. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha én egy pasiot társnak akarok, akkor azt mondom, ha meg barátnak akarom akkor azt.
2013. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

56%-os

mennyire nem esik le,hogy itt a pasi előző kapcsolatáról van szó,amiből nem tud elszakadni a srác.......

2013. aug. 30. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, azt hittem hogy a pasi jelenlegije vagy és már megint próbálsz cirkuszosdit játszani:D
2013. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!