Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom kiverni a fejembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom kiverni a fejemből a volt barátnőmet, érdemes érte még küzdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok és Ő is szeret, de azt mondja, hogy attól, hogy szeretjük egymást még nem kell együtt lennünk. Egy munkahelyen dolgoztunk és mindenki kavart, ez miatt munkahelyet is kellett váltanom. Jelenleg nem akar látni, mert a rosszra emlékeztetem, de megígérte, hogy gondolkozik és 1-2 hónap múlva találkozhatunk és megbeszéljük mi lesz. Jelenleg nem lát esélyt s folytatásra, ez megváltozhat, vagy csak biztosabb lesz benne ennyi idő után? Kos, tehát nagyon határozott, erős személyiség, nem lehet meggyőzni, 30 éves.

2013. júl. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

én körülbelül hasonló helyzetben vagyok, megpróbálom kívülálló szemmel nézni...


te most azt érezheted amit én tehát, hogy ő az igazi, vele akarsz lenni, hiányzik stb stb... szerettétek egymást


amiben én bízok! rájön, hogy ami miatt szakított velem az hülyeség és én fontosabb vagyok neki, hiányzok neki, nem felejt el, más fiúkban engem lát stb...


a valóság... elfelejt, kicsi rá az esély h újból össze jöttök ha már ő most így gondolja. szerelmesen mindenki bizakodik, de én azt mondom próbálj meg azért ismerkedni, én is azt teszem, elfoglalom magam, dolgozok, edzek

ez van ilyen az élet, ha vissza jön és még én is úgy gondolom akkor talán, de ha elengeded és nem jön vissza nem érdemes erőltetni, akkor neki nem te vagy az a bizonyos...


ilyenkor próbálj meg ésszerűen gondolkozni és ne igyál mert akkor tuti hívogatod, és annak sosincs jó vége, minden nappal egyre könyebb lesz, aztán mikor meg nyugszol talán vele lesz normális kapcsolatod, de ha most zaklatod semmi, terelj csak ezt tudom mondani

2013. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha felnőtt férfi létedre abból vonsz le következtetéseket a jellemére vonatkozóan, hogy mikor született, akkor én se akarnálak látni.
2013. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem értelek... Azt csak azért írtam, hátha fontos a jelleme, semmi következtetést nem vonok le belőle, csak leírtam. Tudom milyen személyiség, ismerem jól, pont amit leírtam....

2013. júl. 26. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el. a leírásból elég temperamentumos nő lehet, aki tudja, hogy mi akar. és sajnálom, de te ebben nem vagy benne:/ ha tényleg igazából szeretne, nem bonyolítaná túl, hanem kibékülne veled..
2013. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na látom akkor csak létezik pasi aki tényleg szeret egy csajt... :D Amúgy ez, hogy ha bonyolítja, nem te vagy neki az igazi, szerintem hülyeség. Nekem 1 hónapja írt exem, úgy hogy előtte kb. 2 hónapig nem beszéltünk. Na most... én nemet mondtam neki, mert közben ő rég mással van, meg megcsalt, nagyon szemét dolgokat csinált, 99%, hogy ez hogy kezdjük újra is csak hülyítés volt, meg a mostani csaját is csak hülyíti mert közben másokat fűzöget... És ez csak nagyon nagy vonalakban, de a lényeg, hogy mindazok ellenére amit tett, még mindig nagyon nagyon szeretem, és szenvedek miatta, de amikor megkérdezte, hogy ha tényleg nem lenne senkije, újrakezdeném-e vele, kényszerítettem magam, hogy inkább az eszemre hallgassak, mint a szívemre. Nagyon sokat fogok még szenvedni emiatt, de nagyon remélem, hogy majd elmúlik, és rájövök egyszer, hogy jól döntóttem. 16/L
2013. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!