Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki rég óta tetszik.Ő a legjobb barátnőm pasija.A barátnőm nem tudja a dolgot.Sőt senki sem tudja a dolgot...Amikor lehet a fiú közelében vagyok.Sokat dumálok vele.Sosem hajtok rá vagy ilyesmi,de olyan szimpatikus.Néha irigylem is a barinőm miatta.Szerintetek emiatt rossz ember vagyok?Én tényleg már próbáltam nem foglalkozni a fiúval, de nem megy :(

2013. aug. 31. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ettől még jó ember maradsz :D
2013. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amíg alattomos módon nem szúrod hátba a barátnődet és szűröd össze a levet a pasassal a tudta nélkül, addig nem.

viszont én odafigyelnék arra, hogy ne töltsek sok időt a pasival, mert ha már ilyen nagyon szimpatikus, én aggódnék, hogy beleszeretnék, ami meg csak tovább bonyolítaná a dolgokat.

2013. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Epic! A nőknek mindig az kell ami nem lehet az övék o_O
2013. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Didiiayer ***** válasza:
Ez miatt még nem, mert arról nem tehetsz, hogy neked bejön a srác. Csak ne hajts rá.
2013. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

nem megy, mert azt akarod hogy ne menjen.

fészről 2 kattintás kitörölni, vagy 1 kattintás tiltani, ás már nem si beszéltek. neten.

telefont nem felvenni neki, szintén nem nagy megerőltetés.


Ugyhogy anyukám ne magyarázzad be hogy nem megy, menne ha akarnád, csak nem akarod.

de egy aljas ótvar kis ribi leszel, ha szétcseszed a barátnőd kapcsolatát. csak jelzem, hogy utána ne gyere ide sírni!

2013. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem is voltak ilyesmik és nem bántam meg, hogy nem kavartam velük!

Bár az is igaz, hogy azokkal a lányokkal nem beszélek azóta mert azok az ex-et sincsenek már meg ugye...

Kivéve 1 esetet, 19 voltam és éppen az aktuális barátnőm kivel olyan 1 éve voltunk együtt, vissza ment németországba az apjához (mert kettős állampolgár volt).

Abba a lány bandába még 3 haveromnak volt nője és elmentem velük bulizni, majd ott össze jöttem egy másik barátnőjükkel, kivel együtt is voltam 3 évet! No persze a másik lány az nem mondhatnám, hogy kedvelt mikor megtudta.

Fél részegen jöttünk össze és valóban szó-szerint imádtuk egymást!

Csak elkövette azt a hibát, hogy magamra hagyott egy hosszú hétvégére mert lementek családostól a balcsira és sajnos nem bírtam ki és megcsaltam.

Én mondtam meg neki önállóan amit nagyon meg bántam azóta! 2 évig gyakorlatilag minden nap berúgtam és nem szedtem össze senkit!(mármint olyat akivel másnap is találkozni akartam) De utána rendeződtek a dolgok és pár lány után össze jöttem a jelenlegivel és már évek óta (9 éve) szeretjük egymást!

Viszont az az egy még most is szeret mert azóta is vissza mondják pedig van párja, és itt be vallom én is őt!

Úgyhogy ezt nehéz megmondani mit tégy... lehet, hogy a nagy "Ő"-t de az is lehet, hogy az igazi barátnőt szalajtod el, vagy mindkettőt!

2013. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember. Ellenkezőleg! :)

Példát vehetne rólad a sok álnok p!cs@...

2013. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan tetszik, erről nem tehetsz. Jót tenne neked, ha megpróbálnál kevesebb időt tölteni a sráccal, úgy csak nehezebb lesz neked, és ha kicsit elfelejtkezel róla, észreveszed, hogy vannak rajta kívül mások is.
2013. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 19:17-es! Tudod facebookon nem vagyok fent valami sokat.Nem is igazán használom.Ott sosem beszélünk.Telefonon sem szoktunk dumálni,csak SMS-t szoktunk küldeni egymásnak mikor szülinapja van az egyikünknek.Én próbálok nem gondolni rá.Más fiúkat is nézegetek.Van egy akivel elég jóba vagyok,de ő csak barátként van mellettem.Sosem tennék ilyesmit a barátnőmmel.Max akkor ha már szakítottak és eltelt kellő idő.De ha megkérdezhetem:veled is történt ilyesmi?
2013. szept. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!