Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik legjobb barátnőm exébe, akit a barátnőm bevallottan még mindig szeret. A fiú szakított vele, kb 7 hónapig voltak együtt, a barátnőm utána hónapokig depressziós volt. A pasival jóban vagyunk, sokat beszélgetünk, és mindig mosolyog rám, de nem tudom eldönteni, hogy csak barátilag néz, vagy többet akar...? Nem tudom, nagyon szeretem, és szívesen összejönnék vele, ha lehetőségem lenne rá, de félek, hogy a barátnőm ezért megutálna, és a barátságunk kárára menne. Szerintetek hogyan döntsek? Mit tegyek? Rossz ember vagyok ez miatt?
2012. aug. 13. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

mérlegelned kell, ki a fontosabb...a legjobb barát vagy egy fütykös...


N22

2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rosszz ember .. Csak hát eről azért a barátnődet meg kell kérdezned ,hogy ő eről mit gondol mert ha ténylegjó barátnők vagytok akk meg tudjátok beszélni .. És a barátnőddel rosszban lennél szerintem ha csak úgy össze jönnél a fiúval és ezt a barátnőd végig nézné.. Gondold magad bele a b.nőd helyzetébe és dönts úgy !
2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

általában a nők között van egy "íratlan szabály" : a bnő exe tiltott gyümölcs ;)

én is voltam hasonló cipőbe, de én a bnőmet tartottam előrébb....

2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt én annyira utálom. Bár eddig még nem nagyon keveredtem efféle problémákba szerencsére. Rossz ember nem vagy, CSAK BORZASZTÓAN GONOSZ, na jó az sem. Nem tudom, ha nagyon szereted azt a srácot amit végül is szerintem korai lenne elmondani akkor megérhet egy próbát.


Így meg járjatok el bulizni vagy akármi, az meg majd eltereli a gondolatod a fiúról. Igazából itt az a húzós hogy a barátnőd azt mondta még mindig szereti, mert amúgy én azt mondanám hogy lehetne. hmhm

2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!